Šioje skiltyje stengiausi surinkti įdomiausius dalykus, kuriuos esame sukūrę 🙂

tobulėjimo klubo sėkmės raštas

Sėkmės Raštas

Mūsų pirmasis Lietuvoje tokio tipo motyvuojantis raštas, kurį kiekvienas gali atsispausdinti ir pasikabinti ant sienos. Dabar atsikėlus ryte, gali perskaityti svarbiausias gyvenimo frazes!

Sužinoti DAUGIAU

Motyvaciniai Ekrano Fonai

Mūsų sukurti pirmieji Lietuvoje „Bombiški“ motyvaciniai fonai. Užsuk ir padaryk savo ekrano foną MOTYVUOTĄĄĄ!

teisingai pradekite diena

Viskas apie Motyvacija

Motyvacija yra viena iš aktualiausių šių laikų temų visiems. Motyvacija – tai jausmas, jūsų vidinis variklis, kuris veda mus į priekį. Jeigu tau truksta motyvacijos, nežinai, kaip ja gauti, siūlau užsukti į mūsų skiltį:

Motyvacijos skiltis

Viskas apie Meditacija

Susidūrus su stresu, svarbu išlikti ramiam, todėl daug veiklių žmonių užsiima meditacija. Tai atgaivina protą ir atsiranda naujų jėgų naujiems tikslams pasiekti. Todėl kviečiu aplankyti mūsų meditacijos puslapį:

Meditacijos skiltis

Viskas apie Iššūkius

Jeigu tu mėgsti išeiti iš savo komforo zonos, atliki eksperimentus ir grumtis su kliūtimis. Puiku, ši skiltis yra būtent TAU 🙂

Griebk iššūkį

Tobulėjimo Klubo Gyvenimo Vadovas

tobulejimo klubo gyvenimo vadovas jevgenijus

Jevgenijaus Čigrin (iš Tobulėjimo Klubo) Gyvenimo Vadovas apie tai, kaip pasikeisti pačiam ir kaip pakeisti savo gyvenimą.

Noriu Gauti Nemokamai

Didžiausia įdomybė – yra tai, ką mes galime sukurti kartu su TAVIMI. Tai nebus tolima ateitis, jeigu pradėsi dabar. Todėl, parašyk man ir kartu mes įgyvendinsime tavo idėjas. 🙂

Jevgenijaus kontaktai

BEJE,  NEPAMIRŠK

TU ESI NUOSTABUS(-i) ir…

Užsisakyk mūsų naujienlaiškį. Taip tu gausi visas naujienas, naujausius straipsnius ir naudingą informaciją greičiau nei kiti.