Tobulėjimo Klubo pasirodymas renginyje – “Tavo namai, Mano namai”

tk sporto haleje

Sveiki su jumis Jevgenijus. Norėčiau papasakoti, kad  Tobulėjimo Klubas savo šeštadienio popietę leido turiningame VŠĮ “Lesė” organizuotame renginyje “Tavo namo – Mano namai”.

Aš ir mano komandos narė Evelina, pristatinėjome savo projektą ir pasakojome, kaip mes prisidedame prie labdaros ir pagalbos akcijų kitiems. Mūsų komanda suvokia, kad kitiems reikia ištiesti pagalbos ranką, padėti pasitikėti savimi ir moko nenuleisti rankų. Todėl skatinome kuo daugiau žmonių prisidėti prie tokios savanoriškos veiklos.

Juk pagalba kitiems, visų pirma, yra pagalba sau, todėl tobulėjimas, kurį skatiname turi būti įvairiapusiškas. Savanoriavimas – tai būtent tokia veikla, kuri reikalauja besąlygiško savo energijos ir laiko paskyrimo sričiai, nesitikint nieko mainais, bet potekstėje suvokiant, kad tai indėlis į patį save.

Nepamirškite, kad savanorystė padeda kūrybiškumo skatinimui, tobulėjimui, žinių įgijimui, asmeninių problemų sprendime, suteikia patirtį. Todėl tampa nesunku suvokti, jog šie veiksniai yra neatsiejami nuo mūsų gyvenimo kokybės didinimo ir kompetencijų augimo.

Ačiū „Lesei“ už renginį ir už suteiktą galimybę jame sudalyvauti! 🙂


Mūsų komanda suvokia, kad kitiems reikia ištiesti pagalbos ranką, padėti pasitikėti savimi ir moko nenuleisti rankų. Tokia “Tobulėjimo Klubo” veikla yra tarsi pamatinė vertybė, todėl mūsų komanda siekia bendradarbiauti ir su kitais labdaros fondais bei vykdyti įvairias akcijas, kurios suteikia naujų žinių, praplėčia horinzontus, o svarbiausiai moko empatijos vienas kitam ir visam pasauliui.

Taigi, mieli bendraminčiai, kviečiame pasižiūrėti, kaip mums sekėsi šiame šauniame renginyje ir palikti savo nuomonę komentaruose.

Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais arba jus galite prisijungti prie mūsų Tobulėjimo komandos, parašykite asmeninę žinutę mums, ar Jevgenijui per facebook’a.

Su pagarba,
Jevgenijus @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *