Kartais žengti pirmą žingsnį būna sunku. Velniškai sunku. Tačiau jį žengus, likęs kelias pasirodo ne toks ir neįveikiamas.

Įsivaizduok…

Apleistas rūsys, tu esi prirakintas prie kedės ir juodas maišas ant tavo galvos. Kai jį nuima tu pamatai, kad žmogus, kuris visa tai sukūrė nejuokavo. Nors jo veido per lempą ir nematai, tačiau aiškiai jauti, kaip jis prideda prie tavo smilkinio šaltą kaip ledas pistoletą ir sako – tu turi du pasirinkimus: pirmas – tobulėti, augti, kiekvieną dieną tapti geresniu nei buvai vakar, antras – šūvis ir mirtis.

Pulsas pakilo.
Širdis daužosi beprotišku greičiu.
Galva svaigsta.
Rankos prakaituoja.

KĄ PASIRINKTUM TU?

Kiekvieną dieną, kiekvieną rytą, kai atsikeli tavo gyvenime atsiranda pasirinkimas. Tai 86 400 sekundžių per parą. Tiek laiko turime kiekvienas – nuveikti kažką svarbaus ar sudeginti savo brangų laiką.

Todėl kiekvieną ryta galite paklausti savęs:

Lavinti save ir savo asmenybę

Tampant geresne asmenybe mes ne tik gauname daug gerų naudingų įgūdžių, kurie mus ves į priekį. Tačiau tapti geresne asmenybe nei buvai vakar yra naudinga, nes:

Tu tampi geresne savo versija. Randi savo pašaukimą, tampi laimingas.

Bla Bla Bla. Turbūt prisimeni tokius žodžius kaip laimė, džiaugsmas ir šypsena. Kaip bekalbėtume – kiekvienas norime būti tokiais.


Tavo draugai, šeima atsiveria sėkmingesnėje aplinkoje

Ne tik tave keičia aplinka, tačiau ir tu ją keiti. Ir jeigu tu tampi geresnis. Tu kaip stiprus magnetas ar motyvacijos bomba uždegi aplinkinius savo entuziazmu!


Pasaulis tampa truputį geresne vieta.

Netgi paprastas drugelio sparnelio mostas viename pasaulio … (Prisimeni? Mintis iš filmo „Drugelio efektas“ 🙂 )


Tai tik keli argumentai, kodėl verta tobulėti. Ir svarbiausia – tu tampi geresniu savimi. Todėl nesustok ten, kur dabar esi (šiame puslapyje). Pradėk savo kelionęęę. 🙂

Beje tavo patogumui, pridėjau dvi nuorodas, kurios gali būti naudingos ieškant svarbios informacijos.

Taip pat nepamiršk gryžti į pagrindinį puslapį, nes esu įsitikinęs, kad dar ne viską matei. Taigi… Ką paspausi TU? 🙂

Ar žinai, Kad TU ESI talentingas(-A)? 🙂