Poilsis namuose kaip prabangiame SPA, gyvenimas atostogų nuotaika, arba lengvas būdas atsipalaiduoti

tobulejimo klubo straipsnis

Ankstesniajame straipsnyje aš jau rašiau apie naudingus laiko praleidimo būdus. Mano minėti būdai gali būti naudingi ir atsipalaidavimui, bet yra dar vienas efektyvus būdas. Šiame straipsnyje norėčiau jį pristatyti.

Žmonės kasdien patiria daug streso. Nesvarbu ar dėl to kaltas darbo poveikis, ar kiti veiksniai, bet faktas, kad grįžus namo, jaučiamės nemaloniai. To reikia atsikratyti, išleisti, nes jeigu tokia našta kaupsis, vieną dieną nervai gali krūvio ir neatlaikyti 🙂

 

greitas gyvenimo tempas reikalauja atsipalaidavimo

Koks yra geriausias būdas atsikratyti visų problemų? Palikti visus sunkumus už savo darbo stalo ribų ir nubrėžti ribą tarp darbo ir poilsio, nesiejant vieno su kitu. Juk neverta namuose nereikalingai savęs ir savo artimųjų užkrauti problemomis ir bloga nuotaika. Visko, ko reikia tai – išmokti tinkamai atsipalaiduoti, atsigauti po sunkios darbo dienos ir pasiruošti kitai dienai, nes bėgdami nuo problemų ir rūpesčių, ne visada spėjame deramai pailsėti.

Visgi… Kaip namuose pailsėti kaip prabangiame SPA salone?

 

Paprastai!

 

Susikurk savo atpalaiduojančią aplinką 🙂

Tam nereikia papildomų lėšų ar laiko, tam reikia didelio noro padaryti kažką dėl savęs. Tu esi sau didžiausias turtas, todėl prižiūrėk, investuok į save laiko. Lygiai taip pat, kaip kompiuteriui galime padaryti „restart“, mes lygiai tą patį galime padaryti ir su savimi 🙂

Turbūt nereikia sakyti, kad tokio poilsio metu geriausia yra išjungti telefoną. Niekas neturi sugadinti tokios atmosferos. SPA procedūras galima pradėti nuo dušo, vonios, įsijungus atpalaiduojančią muziką, užsidegti žvakes (jos suteiks ramybės jausmo).

Dar galima bandyti pamedituoti. 10 min. meditacija išvalys nuodingas lyg piktžoles mintis, po jos gali „ateiti“ kūrybingos ir puikios idėjos.

Po vandens procedūrų ar meditacijos sesijos galima užsiplikyti tonizuojančios arbatos, gurkšnoti ją savo sukurtoje aplinkoje, sėdėti prie žvakių ir klausyti ramios muzikos. Lygiai taip pat, kaip ir po SPA procedūrų.

Papildomi prieskoniai jūsų poilsiui, kuriuos rekomenduoju pabandyti:

  • vonios druska;
  • vonios putos;
  • druskos lempos;
  • smilkalai;
  • eteriniai aliejai;
  • vonelė kojoms;

 

Kokia yra pagrindinė mintis?

Darykite tai, kas jus labiausiai atpalaiduoja, bet svarbiausia neapleiskite savęs ir tiesiog skirkite laiko sau. Jus turite jaustis taip, lyg būtumėte atostogose ar SPA centre. Tikslas –  susikurti tokią pat aplinką savo namuose. Stenkitės tai daryti, nors ir kasdien. Juk daug pastangų tai nereikalauja, tuo labiau viską darome dėl savęs, mylimųjų.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais ! Arba visada gali paskaityti kitus straipsnius, prisijungti prie mūsų tobulėjimo grupes facebooke ir bendrauti su bendraminčiais.

Su pagarba,
Jevgenijus @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *