Nustokite gaišti brangų laiką arba gyvenimas yra labai trumpas

Dažnai man tenka bendrauti su žmonėmis, kurie domisi asmeniniu tobulėjimu. Tokios kalbos dažniausiai būna ilgai gvildenamos, nes kiekvienam įdomu, kaip pasiekti tikslą greičiau, ko trūksta gyvenime ir ko dar trūksta iki pilnos laimės.

Tačiau, kaip ir kiekvienas žmogus, turintis tvirtus įsitikinimus savo galvoje – labai sunkiai sutinka nusiimti rožinius akinius ir pamatyti kitą požiūrį.

Paskutinis mano pokalbis baigėsi kito žmogaus pasižadėjimu veikti. Taip būtent veikti, o ne laukti kitų metų, pirmadienio ar bet kurių kitų ypatingų dienų.

Nes… Kiek pagaliau gi galima laukti?

Laikas bėga per greitai, todėl nespėjus mirktelėti praeina metai, dešimtmečiai, netgi eros…

Netikite?

Tada noriu jūsų paklausti paprasto klausimo. Kaip greitai prabėgo jūsų paskutiniai metai? Akimirksniu! Nespėjai ir tau jau “BŪM”, 18, 20, 30 o gal netgi ir daugiau. Jūs turite vaikų? Kaip greitai užaugo ir šie?

 

nuo jusu poziurio priklauso sekme

Yra daug būdų pažiūrėti į jūsų esamą situaciją, viskas priklauso tik nuo to, kuris požiūris jus labiau kels į viršų

 

Laikas bėga nepastebimai greitai

 

Visi mes norime tikėti, kad laiko daug, kad viską spėsime pasiekti, padaryti, bet prisiminkite, kiek neįgyvendintų svajonių jūs dar turite? Kiek tikslų, norų atidedate vis tolesnėms datoms?

Ne, laiko nėra daug ir kuo greičiau mes tai suprasime, tuo naudingiau, sąmoningiau gyvensime. Kitą kartą rašant piktą komentarą facebook’e, žiūrėdami nuobodų filmą, pagalvokime ar tikrai tokiai veiklai verta išnaudoti savo laiką.

 

geriau darykite gyvenime tai kas yra vertingiausia

 

Rytas – tai postūmis pradėti keisti savo gyvenimą

 

Kiekvieną dienos pradžią jums yra duotas toks pasirinkimas:

  • Progresas
  • Stagnacija
  • Regresija

Progresas – tai, kai tu keitiesi, žengi į priekį – tampi geresniu nei buvai vakar.

Stagnacija – tai, kai tavo gyvenime naujovės yra labai retos. Tu esi ir būsi tas pats žmogus po 5-10 metų, tuo metu kai tavo pažįstami bus pažengę į priekį kur kas toliau.

Regresija – tai asmenybės žengimas į primityvesnį mąstymą, pasidavimas savo momentinėms aistroms ir negalvojimas apie gyvenimo perspektyvas. Paprasčiau tariant – žmogus degraduoja.

Kiekviena jūsų diena, tos trumpos 24 valandos gali būti jūsų didžiausia investiciją į save ir savo ateitį arba dar vienas rutinos pilnas momentas.

Pasirinkimas yra jūsų. Deja, savo pasirinkimo pasekmes bus galima pamatyti tik po kurio laiko.

Niekas neatsitinka iš karto – suvalgę mėsainį “Hesburger’yje”, jūs akimirksniu netapsite stori. Tai įvyks tik darant tai nuolatos. Tačiau, dažniausiai nutinka taip, kad per vėlai pamatome pasekmes. Matyt žmonėms sunku iš karto pripažinti, kad jų įpročiai gali turėti neigiamų padarinių.

 

labiausiai vertink savo tiksla

 

Jeigu skaitote naudingą šaltinį, panaudokite jį praktikoje

 

Mano pažįstamas mėgsta skaityti tobulėjimo straipsnius. Jis skaito daug ir teorijoje viską puikiai išmano, bet, kas liečia praktiką – jis turi 0 patirties, tik svajoja tapti turtingu.

Naudos iš tokio skaitymo nėra, nes viskas lieka tik svajone. Tai tas pats, kas žmogus, kuris daug skaito apie automobilio remontą galu gale perskaito dar vieną tokį straipsnį ir vis tiek nuvažiuoją į artimiausią automobilių servisą. O dar baisiau, kad dauguma žmonių net iki serviso nesugebėtų nuvažiuoti.

Pirmoji taisyklė – jeigu kažką skaitote, panaudokite savo žinias. Skaitėte apie tikslų pasiekimą? Užsibrėžkite tikslus. Peržiūrėjote mokymus apie pasitikėjimą savimi? Nepamirškite išnaudoti savo įgytas žinias. Perskaitėte knygą apie verslo kūrimą? Teoriją užtvirtinkite praktikoje.

Taip, sutiksiu kad skaityti naudingą informaciją verta, bet tai tik pirmas žingsnis. Antras – kur kas svarbesnis – patikrinti visą tai savo kailiu 🙂

 

Vieną dieną tavo gyvenimas pasirodys tau prieš akis. Įsitikink, kad bus verta į jį žiūrėti.

 

Bandymas pakeisti savo gyvenimą

 

Kai mes stengiamės pakeisti savo gyvenimą – pavyzdžiui pradėti bėgioti, maitintis sveikai, pozityviai mąstyti – mes išbandome naują elgesio modelį.

Kol naujas įgūdis dar nėra įgytas, tol reikės didesnio pasiryžimo pradėti. Tarkim pirmąją savaitę mums bus sunku prisiversti laikytis naujo iššūkio. Antra, trečia savaitė bus lengvesnė, nes mes adaptuojamės prie naujo iššūkio. Artėjant 4 savaitei, jūs priprasite, nes įgūdis taps jūsų kasdienybės dalimi ir tai, kas pradžioje atrodė sunku, dabar pasirodys žymiau lengviau. Tačiau, tai įvyks tik su sąlygą, jeigu kažką darysite.

 

mes nuolat sukeliate pasekmes savo galvoje

 

Tik veikdami jūs kažko išmoksite. Skaitymas gali būti naudojamas, kaip žinių papildymas, naujų minčių ir idėjų generavimui, bet skaitymas niekada nepakeis praktikos. Asmenine patirtis, tai jūsų didžiausia vertybė.

O ką pasirinktumėte jūs? Žmogų, kuris skaito knygas apie baldų gamybą, ar žmogų, kuris jau kuria baldus?

Todėl ir jums linkiu šiais metais pradėti veikti, jeigu dar nepradėjote, o jeigu pradėjote, veikti dar stipriau nei praeitais metais. Ir dar – negaiškite savo laiko, nes gyvenimas yra labai trumpas.

 

Taigi, turiu jums klausimą. Kaip dažnai jūs panaudojate savo naujai įgytas žinias, perskaitytas straipsnyje? Parašykite komentaruose apačioje.

 
Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais ! Taip pat rekomenduoju pežiūrėti mūsų meditacijos puslapį arba prisijunk prie mūsų tobulėjimo klubo grupes.

Su pagarba,
Jevgenijus @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *