Nieko nėra neįmanomo arba kaip patikėti savimi ir savo jėgomis

patikekite savimi, nera nieko neimanomo

Norint kurti kažką nuostabaus šiame gyvenime, reikia būti ne tik atkakliais, bet ir turėti drąsos bei ryžto. Visi šie veiksniai tampa dar stipresni, kai mes patenkame į gyvenimo aklavietes. Tikėti, kad nėra ribų, kad mes galime daug ką ir kad kliūtis – tai tik laikina stotelė, yra didelė motyvacijos eiti toliau sąlyga. Ar sunku patikėti, kad nieko nėra neįmanomo? Ne taip ir sunku, kaip atrodo. Šiame straipsnyje jūs rasite dviejų žingsnių instrukciją, kaip gi vis dėl to patikėti, kad jūs galite viską!

 

Prisiimkite atsakomybę arba atsakykite už tai, ką dabar turite

Kai visi dėl savo nesėkmių kaltina aplinkybes, orus, horoskopus ir bet ką kitą, ar bent kartą susimąstėte, kad tikroji jūsų nesėkmės priežastis esate jūs patys? Jūsų sprendimai, veiksmai, ryžto stoka – visa tai esate jūs. Ar kada nors susimąstėte, į kokius siaurus rėmus save įspraudžiate ir kodėl tai darote? Dar daugiau, kodėl į juos bandote įsprausti ir kitus? Ar prisimenate, kokie ambicingi buvote vaikystėje? Kokią gausybę pačių nuostabiausių svajonių turėjote? Ir kodėl jos staiga subliuško?

Turbūt tai yra normalu, nes toks gyvenimas – augant, keičiantis mūsų mąstymui, mes į viską imame žiūrėti kitaip. Pasiekus tam tikrą amžių, mintis ima valdyti niūri pasaulio realybė, mus paveikia aplinkinių spaudimas. Pagrindinis mūsų tikslas tampa gauti ne tai, ko mes norime, o tai, ko reikia. Pradedame siekti ne tos profesijos, apie kurią svajojome, o tos, kuri būtų perspektyvesnė ir finansiškai naudinga. Savo gyvenimą siejame ne su tais, kuriuos beatodairiškai įsimylėjome, o su tais, su kuriais būti yra protinga ir patogu.

Tai, apie ką anksčiau svajodavome, staiga tampa juokinga, absurdiška, nerealu. Kitaip tariant, užgulti skaudžios pasaulio realybės, svaigius, dangiškus siekius iškeičiame į tai, kas būtų patogiau ir paprasčiau. Tačiau, kodėl?

 

atsakomybe visada grizta tam kam is tikruju priklauso

 

Kaip patikėti savo jėgomis?

Kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, tačiau gyvenime vadovaujuosi taisykle, kad nėra nieko neįmanomo. Nuskristi į mėnulį kažkada atrodė neįmanoma, tačiau kažkas tai ėmė ir padarė. Nejaugi manote, kad jūsų svajonė – neįveikiamesnė už apsilankymą mėnulyje? Net jeigu ir taip, jeigu tai yra neįsivaizduojama dabar, dar nereiškia, kad bus neįmanoma ir ateityje.

Viskas, kas kažkada atrodė neįmanoma, galiausiai buvo padaryta, pasitelkiant ryžtą, tikėjimą, o svarbiausia – veikiant. Tai turėtų būti didžiausia gyvenimo motyvacija, pagrindinis stimulas eiti pirmyn ir nepasiduoti. Išduosiu paslaptį – neįmanomi dalykai neegzistuoja, egzistuoja tik tokie, kuriuos įvykdyti reikia laiko.

Priešingai nei daugumoje motyvacinių žinučių, aš neraginsiu tikėti, viltis ar laukti geresnių dienų, nes tai – beprasmiška. Dar nieko neįvyko paprasčiausiai sėdint ant lovos ir kažko tikintis. Aš paraginsiu veikti. Bandyti. Daryti. Klupti. Vėl iš naujo bandyti. Ir tada patikėti tuo, ką tu jau darai. O ne gyventi su viltimi, kad kas nors nutiks tau nepajudinant nei piršto.

 

Pirmas žingsnis – pasistenkite įtikinti save, kad jūs galite

Pirmas sunkiausias dalykas – įtikinti pačiam save, kad tavo svajonę galima įgyvendinti. Atrodytų juokinga, tačiau dažniausiai tai būna pats sunkiausias žingsnis. Kaip gali kažko pasiekti, jei net pats netiki, kad tau pavyks? Egzistuoja šimtai sėkmingų pavyzdžių, kai žmonės ėjo link savo svajonės, neklausydami aplinkinių pašaipų. Todėl jiems ir pavyko įgyvendinti savo tikslus. Galbūt ne iš pirmo karto, greičiausiai net ir ne iš antrojo. Turbūt jie ne kartą galvojo, kad nesugebės, norėjo pasitraukti, tačiau niekada nenuleido rankų.

Nesitikėk, kad kažkas tikės tavo svajonėmis, jei net pats jomis netiki. Juo labiau, nesitikėk, kad tau pavyks jas įgyvendinti, jei pats nesi užtikrintas, kad tau pavyks. Kad ir kaip bebūtų gaila, šioje situacijoje daugiau niekas padėti negali, tik tu pats. Tik pats esi atsakingas už savo mintis ir įtikinti pačiam save, kad tau pavyks – tavo asmeninis darbas, nes niekas neturi galios įsiveržti į tavo mintis ir motyvuoti tave siekti savo norų. Faktas yra tas, kad viskas, ko galėtum panorėti yra įmanoma. Lieka tik sugebėti tuo patikėti! 🙂

 

pajudinkite pirsta pradekite daryti kazka ir tik tokiu budu, siekiant kazko, patikesite savimi

 

Antras žingsnis – pradėkite kažką daryti, pradėkite siekti savo svajonės

Antras sunkiausias dalykas – iš tiesų pradėti eiti svajonės link. Kaip tai padaryti? Pradėk nuo pradžių. Kad ir kokia bebūtų tavo svajonė – rask siūlo galą, nusitverk už jo ir žingsnis po žingsnio keliauk jo vedamas. Viskas atrodo žymiai sunkiau tol, kol nepradedi to daryti. Tačiau kai pradėsi eiti, žengus pirmąjį žingsnį jau matysi, kur žengti antrąjį. Niekas negali garantuoti, kad bus lengva, nes didžiausios svajonės dažniausiai reikalauja labai daug laiko ir dar daugiau pastangų. Tačiau jei to tikrai labai nori, turbūt verta pasiryžti?

Neatsisakyk savo svajonės vien tik todėl, kad jai įgyvendinti prireiks daugiau laiko. Juk geriau tą laiką paskirti siekiant savo tikslų ir einant į priekį, nei egzistuojant savo mažam pasaulėlyje, susisupus ankštoje komforto zonoje, jaučiantis amžinai nepatenkintu savo gyvenimu ir nuolat galvojant apie svajones, kurių bijojai siekti. Svarbiausia – nepasiduoti po pirmos nesėkmės ir bandyti iš naujo. Ir dar kartą bandyti. Ir po to vėl bandyti… Juk sakoma, kad sunku nugalėti žmogų, kuris niekada nepasiduoda.

 

svarbiausia nepasiduoti po pirmos nesekmes ir bandyti is naujo

 

Deja, daugiau punktų ir nėra. Tereikia suvokti, kad viskas, kas vyksta jūsų gyvenime, priklauso tik nuo jūsų pačių, užsibrėžti tikslą ir eiti jo link. Kad ir kaip tai atrodytų beprotiška, nepasiekiama, neįgyvendinama…

Nes nėra nieko neįmanomo.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais ! Taip pat užsukite į mūsų naują meditacijos puslapį arba į relaksacijos puslapį, kuriame galima žiūrėti gamtos vaizdus ir taip atsipalaiduoti.

Ir dar užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk karščiausias mūsų naujienas greičiau nei kiti:

Su pagarba,
Kamilė @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *