meditacija, atsipalaidavimas, joga, relaksacija

Meditacijos nauda – neišmatuojama. Ji gali tapti jūsų gyvenimo būdu, todėl šiame puslapyje jums pateikiame visą medžiagą apie meditaciją, jos naudą, kaip pradėti bei tobulėti joje. Čia sužinosite viską, apie relaksacijos, atsipalaidavimo meną, meditacijos pratimus pradedantiesiems, kaip atsipalaiduoti, atsikratyti streso, rūpesčių bei pabėgti nuo problemų, o puslapio apačioje perskaitykite trumpą meditacijos instrukciją.

meditacija atsilapaidavimas ir relaksacija


Kaip atlikti meditaciją arba trumpiausia meditacijos instrukcija pradedantiesiems:

1.

Pamirškite lotosą, nes čia poza nesvarbi. Priklausomai nuo to, kas jums patogiau, galima tiek atsigulti tiek patogiai įsitaisyti fotelyje. Svarbiausia čia, natūrali būsena, kurioje jaustumėtės laisvi ir atsipalaidavę, o ne susivaržę.

2.

Kitas žingsnis ramios aplinkos sukūrimas – tam renkamės ramią atpalaiduojančią muziką, pvz: gamtos ar lietaus garsus ir t.t.

3.

Pradžiai, kad meditacija nenueitų veltui, neužtęsk jos per ilgai! Tam geriausiai padeda žadintuvo be garso su vibracija nustatymas po 5-10min.

4.

Mes jau visai arti – beliko užsimerkti ir atsipalaiduoti. Čia tampa svarbus kvėpavimas, kurio pagalba gali pasinerti į savo vidinį pasaulį. Mintys keliaus, kaip žmonės pilnose triukšmo gatvėse ir tu keliauk kartu, bet neapgalvok jų, nekovok su jomis ir jos palaipsniui dings. Jei minčių srautas per didelis ir tampa sunku jam priešintis, siūlome užsidegti žvakę ir žiūrėti į jos liepsną.

5.

Kartokite tai kas dieną, nes praktika padės pasiekti rezultatą :)

Naudinga medžiaga meditacijai ir atsipalaidavimui:

viskas apie meditacija ir relaksacija ir atsipalaidavima

Perskaitykite mūsų straipsnį, meditacijos pradžiamokslį – Patarimai kaip išmokti ir pradėti Medituoti. Meditacijos Pradžiamokslis ir gidas

monument_valley-1280x720-1024x576

Straipsnyje pateikti paprasčiausi atsipaladavimo būdai, kurie daro didelę įtaką mūsų tolimesniam produktyvumui bei kasdienybei – Poilsis namuose kaip prabangiame SPA, gyvenimas atostogų nuotaika, arba lengvas būdas atsipalaiduoti

P.S. Ar žinai, Kad TU ESI nepakartojamas(-a)? 🙂