labdara pagalba ir padeka kitiems

Turbūt esate girdėję tokį teiginį, jog pagalba kitiems, visų pirma, yra pagalba sau, todėl tobulėjimas, kurį skatiname turi būti įvairiapusiškas. Taigi, dar viena, mūsų nuomone, neatsiejama tobulėjimo dalis – tai pagalba tiems, kuriems to labiausiai reikia… Labdara – tai būtent tokia veikla, kuri reikalauja besąlygiškos pagalbos kitiems, nesitikint nieko mainais, kai noras padėti kyla tik iš žmogiškumo paskatų.

Dėl šios priežasties, “Tobulėjimo klubas” yra pasiruošęs padėti kitiems ir skatina įsitraukti jus į pagalbos kitiems veiklą. Juk mes stiprūs galime būti tik susivieniję visi kartu.

Pagalvokite, jeigu kiekvienas padėtų kitam, kiek kartų pasaulis pasikeistų ir taptų geresne bei šiltesnė vieta mums visiems. (Jei tuo netikite pažiūrėkite filmą “Sėkmė Avansu”, kuris yra mūsų motyvuojančių filmų sąraše)

tobulejimo klubo labdara

Mūsų komanda suvokia, kad kitiems reikia ištiesti pagalbos ranką, padėti pasitikėti savimi ir moko nenuleisti rankų. Tokia “Tobulėjimo Klubo” veikla yra tarsi pamatinė vertybė, tačiau mūsų komanda siekia bendradarbiauti ir su kitais labdaros fondais bei vykdyti įvairias akcijas, kurios suteikia naujų žinių, praplėčia horinzontus, o svarbiausiai moko empatijos vienas kitam ir visam pasauliui. Apie “Tobulėjimo Klubo” vykdomas akcijas bei bendradarbiavimą galite paskaityti žemiau.

Mūsų vertybės:

Mūsų klubo vertybės orientuotos į pasitikėjimo savimi puoselėjimą, aktyvumą, atkaklumą, veiklumą, drąsą bei ryžtą veikti ir keistis, tačiau vertybės, kaip empatija, žmogiškumas, altruizmas yra esminės norint teisingai puoselėti ir tobulinti save, todėl pagalba, geranoriškumas yra tos vertybės, kurios suteikia pamatus tolimesnei ir teisingai jūsų saviugdai.

Mūsų veikla arba naudinga medžiaga apie labdarą ir pagalbą kitiems:

Lese gyvunu globos namai