Kaip aš suradau savo pašaukimą arba svajokite ir greitai būsite ten

kaip rasti savo pasaukima

Turbūt vienas iš geriausių būdų tapti laimingu – tai realizuoti savo svajones.

Nors aš ir nemanau, kad tai yra vienintelis būdas tapti laimingu. Manau, kiekvienas gyvenantis šioje žemėje turėtu siekti savo svajonių. O jeigu jūs nesekiate, tikiuosi šios mano mintys padės jums atsispręsti.

Koks dar geriausias būdas atsikėlus ryte išgėrus kavą, žiūrėti pro langą ir žinoti, kad tau šiandien nereikia į darbą. Nes… Tavo darbo net negalima pavadinti darbu, o labiau savo mėgiama veikla. Darydamas tai, kas tau patinka, tavo siela šypsosi, o tu kupinas jėgų padarai tiek, kiek kiti per savaitę.

Labai dažnai aš matau tokius įrašus facebook’e “o nee. Ir vėl pirmadienis.. Laukiu vėl savaitgalio”. Dažniausiai žmonės gyvena nuo penktadienio iki kito penktadienio.

Klausimas jums skaitytojai, ar tai yra gyvenimo prasmė? Kiekvieną savaite vis tas pats.. Nekęsti eiti į darbą, o savaitgalį gauti malonų trumpą atlygį. Tada pradėti viską iš naujo. Ir taip 5, 10, 15 metų iki pensijos. Beprotystė? Ne, manau tai vyksta daugelio gyvenimuose.

kaip rasti savo megiamas veiklas

Jokiu atveju, nenoriu sakyti, kad reikia mesti visus darbus ir gyventi savo svajonėse, viską reikia daryti palaipsniui. Be to, kas trukdo siekti savo svajonių laisvu nuo darbo laiku?

Reikia tik pajudinti savo pirštą ir pradėti kažką daryti. Problema tame, kad žmonės nežino, ką daryti. Gaunu daug laiškų, kuriuose rašo – “Jevgenijau, noriu keisti savo gyvenimą, bet nuo ko pradėti pokyčius?”.

Atrodo, surasti savo gyvenimo pašaukimą – tai paskutinis žingsnis, stabdantis jūs nuo naujo gyvenimo. Man buvo taip pat… Ilgą laiką negalėjau surasti savo veiklos. Nežinojau, ko noriu iš gyvenimo.

Pastebėjau tik vieną įdomu dalyką, jeigu šnekėdavau su teisininkais, norėdavau tapti teisininku. Jeigu skaitydavau naujienų portalus, norėdavau tapti žurnalistu.

Taip ir mėtėsi mano noras, o laikas bėgo. Ir kaip dažnai nutinka netyčia – atradau psichologiją, asmeninį tobulėjimą (jau 10 metų tuo užsiiminėju). Tiesiog tikėjausi, kad šios sferos pateiks man atsakymą į šiuos klausimus – kokia gi yra mano gyvenimo prasmė? Koks yra mano pašaukimas?

tu gali atrasti savo kelia judedamas

Skaitydavau diena iš dienos visus psichologinius straipsnius, tobulėjimo knygas ir žiūrėdavau įvairias laidas, dokumentinius filmus, vaikščiojau į seminarus, susiradau draugų iš šios sferos.

Viskas taip įsisuko, kad aš buvau įtrauktas į visa tai lyg tai būtų vandens sūkurys. Nuo ryto iki vakaro gyvenau tobulėjimo mintimis. Naktimis negalėjau užmigti vis galvodavau… Tūkstančiai minčių, apmąstymų.

Jaučiausi, kaip Neo iš “Matricos”. Pasaulis dabar atrodė nuluptas ir nuogas. Pamačiau, kad jis visai ne toks, koki jį piešia šiuolaikinė visuomenė. Yra tokių įdomių paslapčių, kurių niekas nepasakoja.

Tuojau aš jums tas paslaptis ir papasakosiu:

Pirma paslaptis: Gyvenimo pašaukimą surasi tik daug, ką išbandęs

Kuo daugiau bandysi, tuo daugiau gyvenimo patirties gausi – reiškia suprasi, kas tave labiau traukia ir, ko nori būtent tu. Savo gyvenime nuo pat paauglystės bandžiau tikrai daug veiklų, turbūt net neprisiminčiau jų visų: boksas, futbolas, sporto salė, dainavimas, fotografija, filmukų kūrimas, šokiai, gatvės sportas, parkūras, break dance’as, boulderingas, biliardas, šachmatai ir čia tik dalis.

Atradęs tiek veiklų, kiekviena veikla man davė savo supratimą “ką aš galiu”, o kur man sekasi sunkiau nei kitiems. Įveikinėjant paprastus sunkumus, auginau savo įgūdžius: šaškėse ir šachmatuose reikėjo išmokti permąstyti savo priešą, parkūre teko išmokti valdyti savo baimę ir kovoti su ja, fotografijose išmokau būti kūrybišku ir atrasti vis kitą gražų kadrą, biliaarde labai gerai paskaičiuoti visas galimybes.

Tai nereiškia, kad ir mano skaitytojams reikia padaryti tą patį, stengiantis išbandyti kuo daugiau veiklų. Ne, tikrai ne, ne tame esmė. Tai tik reiškia, kad jeigu jūs turite galimybę pabandyti naują veiklą – pabandykite!

Darykite tai, ko ankščiau nedarėte. Tai ne tik bus kažkas naujo, bet ir duos naujos patirties ir, kas žino, gal kada ji taps jums labai naudinga ir reikalinga.

isnaudokite visas galimybes

Juk pabandžius nieko blogo negali nutikti. Jūs neturite, ką prarasti 🙂

Antra paslaptis: Pašaukimas gali būti ne vienas

Aš tvirtai tikiu, kad gyvenime gali būti kelios veiklos/keli pašaukimai. Man asmeniškai labai patinka užsiiminėti asmeniniu tobulėjimu bei savo projektu Tobulėjimo Klubu – dalintis mintimis, rašyti straipsnius, padėti kitiems ir juos motyvuoti. Tai yra mano gyvenimo aistra.

Tačiau yra ir kitos veiklos, kurios man patinka tai – žiema užsiiminėju drift’u. Kiekvieną vakarą nuvažiuoju vienas arba su draugais į saugias vietas už miesto, paslidinėti su mašina. Tai mane daro laimingu ir teikia džiaugsmą, po visų darbu pamiršti rūpesčius ir tiesiog valdyti savo mašiną.

Dar daugiau, aš galėčiau sėsti už vairo ir tiesiog važinėti, nors ir visą naktį, klausant muzikos. Kartais taip ir darau, kai reikia apmąstyti kitą svarbų žingsnį gyvenime. Tiesa sakant, negaliu prisiminti nei vieno draugo, kurio mašinos nebūčiau nevairavęs. 🙂

Taip pat mane domina verslas ir verslų kūrimas nuo nulio. Dažnai skaitau šia tematika kitų žmonių įrašus bei straipsnius apie naujas verslo idėjas, bendrauju su žmonėmis, kurie kuria savo verslus arba jau turi. Visų pirma, man patinka, kad bendrauju su veikliomis asmenybėmis, kurie yra užsibrėžę siekti savo tikslų. Tai mane motyvuoja stengtis labiau, daryti daugiau, nei sugebu dabar.

gyvenimas tai kazko mokymasis

Jūs irgi galite surasti savo mėgiamas veiklas

Matote mieli skaitytojai, kiekvienas esame tokie skirtingi ir turime skirtingus hobius ir pomėgius. Jų nereikia smerkti, jais reikia vadovautis. Pasistenkite atrasti savąjį. Paklauskite savęs, o ką man patinka daryti gyvenime? Pradėkite nuo to ir su laiku surasite savo pašaukimą bei bendraminčius ir draugus.

Orientuokitės į tokias veiklas, kurios jus daro laimingais ir, kurių metu jūs prarandate laiko nuovoką. Ieškokite savo pašaukimo tarp tokių laiko praleidimo būdų.

Dar pridursiu, kad pašaukimas gali keistis su laiku. Pradžioje jus gali traukti viena veiklą, po to kita. Tiems, kas tobulėja tai dažnas atvejis, nes mes patys tobulėdami keičiamės, evoliucionuojame ir atrandam vis kitokį požiūrį apie pasaulį.

Tai buvo mano istorija ir mano mintys.

 

Norėčiau, kad ir mano skaitytojai pasidalintų savo mintimis apie savo pašaukimą:

Ar jūs jį jau radote? O jeigu ne, ką darote, kad rastumėte?

Parašykite komentaruose apačioje.

 

Su jumis buvo JevgenijusTobulėjimo Klubo. Sėkmės visiems! 🙂

Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais ! Taip pat rekomenduoju paskaityti kitus mūsų straipsnius ir prisijungti prie mūsų tobulėjimo klubo grupės.

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

7 mintys apie “Kaip aš suradau savo pašaukimą arba svajokite ir greitai būsite ten

  1. Sveiki,žinote aš tai pavydžių( baltai) kaip gerą tiem zmoniem kurie atranda save,supranta ko jie nori,kaip as taip norėčiau.Gal aš tik teoriškai supranti o praktiškai nedarau. Jaučių,kad kažką turiu daryti,bet ką? Kažkas kkas susija su augalais,akmenimis kažkas su menų,bet nežinau kas ir tai man sunku ,sako pasinaudojo save,bet man tai sunku ooo kaip norisi,senosios.Ir ačiū ,kad jūs esate

  2. Keista – rodos, prieš keletą metų norėjau dirbti būtent šioje srityje, o kai jau dirbu, suprantu, kad ši veikla manęs netenkina. Gal aš ją įsivaizdavau kitaip?.. Kaip ir Jolita, jaučiu, kad kažko trūksta, kad esu ne ten, kur turėčiau būti. Dabar jaučiu, kad turiu per daug atsakomybės, kad visus darbus tenka dirbti man vienai, nemoku tinkamai vadovauti, paskirstyti darbų kitiems.. O kartu norisi ištrūkti iš viso to ir atsiduoti tokiai veiklai, kuri būtų artima, maloni…

  3. Gražus straipsnis! Pašaukimo ieškojimas man artima tema. Dabar esu motinystės atostogose man jos labai patinka (kaip nauja profesija), kartu tikiu pagaliau atrasti veiklą skirtą man…nes jaučiu, kad savęs kažkam neatiduodu, o ankstesnei veiklai tiesiog trūko kažkokio „prieskonio“, „cinkelio“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *