Kaip įgyvendinti savo svajonę arba gauti tai ko trokštame

kaip pasiekti savo tikslu

Vasara jau mina ant kulnų, liko visai nedaug. Daugelis svajoja apie gražesnį , tvirtesnį kūną – sveikesnę sielą. Vieni nori priaugti svorio, kiti numesti, padailinti kūno linijas ir taip toliau.

Vis dėl to apmaudu, kad vis dar didesnė žmonių dalis per daug atsipalaidavę ir apsileidę. Jie geriau savo brangų laiką skirs ego troškimams patenkinti, nei meilei. Manau, kad kuo geresnę savęs versiją turime išsiugdę, tuo gyvenimas spalvingesnis, nes automatiškai padidiname jo kokybę.

pinigai laimes neatnes

Kuomet pradedame susigaudyti kas vyksta, mums nebereikia blizgučių, pradeda užtekti tiek, kiek turime, tada tiesiog norime būti sveiki, mylintys, laimingi, harmoningi žemės gyventojai.

Šiame straipsnyje trumpai ir panagrinėsime , kaip pasiekti tai ko nori. Daugelis trokšta laimės, kiekvienas kuria ją labai įvairiai. Jei norime būti iš ties laimingi, pinigų mums nepakaks. Tiesiog privalome būti turtingi viduje, išorė tai iliuzija – rezultatų atspindys.

Jūsų svajonės pildysis labai sunkiai, jei manysite, kad reikiamas momentas turi ateiti, jį reikia susikurti, geresnio laiko nei dabar nėra!

Kada „pagavome mintį“ mums tetrūksta apsisprendimo, imtis idėjos ar ne. Ji turi atitikti mūsų vertybes. (Visiems patarčiau išsigryninti jas ant tuščio popieriaus lapo, jei norite geriau pažinti save. Vertybės – tai mūsų žemėlapis.)

kaip pasiekti savo tiksla

Taigi nesvarbu kokį tikslą išsikeltumėte – jei jis iš ties jums patinka, jūs be problemų surasite valios ir pastangų jam įgyvendinti! Kuomet esame tikrai apsisprendę, kad idėjos imsimės, mums reikia žinoti kaip tai padaryti.


Sekantis žingsnis, žinių kaupimas. 
Informacija šiais laikais, iš tiesų lengvai pasiekiama beveik kiekvienam, jos pilna internete, knygose, seminaruose, gyvenime..

Tiesiog reikia atsirinkti kas patiktų, būtų naudinga ir įsisąmoninti tai

Tarkime mus domina sveikata, visų pirma reikia žinoti kas tai. Pasaulio sveikatos organizacija, sveikatą apibrėžia, kaip visiškos fizinės, protinės ir socialinės gerovės būseną.

Sveikatos ugdymas yra jos stiprinimo pagrindas, kuris skatina naudingų įpročių, vertybių ir elgesio formavimąsi. Tai labai svarbu, nes sveikata net 50% priklauso nuo paties individo elgesio! Dabar matote kokia stipri yra išminties galia? Jūs tiesiog privalote mokytis!

Pamąstymui: Žinote koks yra mokymosi skirtumas tarp mokyklos ir gyvenimo? Mokykloje mes einame į pamokas ir po to mums yra duodamas testas – įvertinti ko iš jų išmokome. Gyvenime atvirkščiai, iš pradžių testas, o po to pamoka.

Toliau eina planas. Mums reikia konkrečios veiksmų eigos, kuri atvestų į olimpą – pergalę – norimą rezultatą. Savo turimas žinias reikia suskirstyti į mažus žingsnelius.

Būkime lankstūs, nebijokime pakoreguoti savo tikslo, jei nuo to jis tik pagerės. Geriau mažiau, bet svarbu judėti, nei daug ir nieko nedaryti, nes tikslas atrodo kaip Everesto kalnas. Niekas netapo čempionais iš karto, jie ėjo po truputį turėdami stiprų troškimą ir discipliną. Kada turime tokį junginį, visi kelyje sunkumai yra įveikiami.

Ką gi, belieka veikti.

Be veiksmo, tai tik suvokimas. „Žinoti negana , reikia pritaikyti. Norėti negana, reikia daryti.“ – Bruce Lee

žinias reikia pritaikyti gyvenime

Kas iš to, jei turime pačias geriausias žinias ir planus, bet jais nepasinaudojame.. Mūsų visos įdėtos pastangos į norą žlunga. Reikia stengtis veikti kaip mokame geriausiai, ir nors labai iš lėto – svarbu progresuoti, nesustoti!

Itin svarbu neišsikelti per didelių lūkesčių, o pasakyti sau: „Aš esu laimingas, nes žinau, kad šiandien padariau geriausia, ką galėjau padaryti dėl savo svajonių“

Manau, bent kažkiek užvedžiau jus ant kelio, linkiu nesustoti svajoti!

Štai paprasta svajonės formulė:

kaip pasiekti savo tikslaNoras/suvokimas -> žinių kaupimas -> veiksmų planas -> veiksmas = norimas rezultatas

Bei keletas užuominų visiems norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę: taisyklingas kvėpavimas, fizinė veikla, kuo sveikesnė mityba, dienos vandens norma, subalansuotas miegas, poilsis, saviugda, pozityvūs-šilti jausmai, energijos valdymas, geras lytinis gyvenimas, koncentracija į dabartį ir t.t. Daugiau informacijos ieškokite..(Aš jums jau pasakiau, kur galima jos rasti)

Sėkmės patarimas:

Jei norite, kad informacija būtų kuo produktyvesnė, stenkitės mokytis iš geriausių žinių šaltinių, žinoma jei tik turime norą gauti puikiausių rezultatų – tapti iš ties sėkmingais. Manau, kad gyvenimas per trumpas vidutinybėmis. Supraskite, kad nėra nieko amžino, tad darykite ką galite geriausia, čia ir dabar, mylėkite visa širdimi, juokitės iki ašarų!

 


Patiko įrašas? Pasidalink juo su draugais, prisijunk prie mūsų tobulėjimo grupės facebook’e. Beje jūs galite perskaityti mūsų Tobulėjimo Klubui gyvenimo vadovą apie tai, kaip pasikeisti neatpažįstamai ir pakeisti savo gyvenimą.

Su pagarba,

Edvinas @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *