Kaip gyvenime spręsti problemas arba “ai tiesiog nesiparink”

kaip gyvenime spresti problemas

Sveiki, su jumis Jevgenijus. Neseniai aš turėjau vieną nemalonią situaciją.

Važiavau su draugu, jis vairavo, aš buvau keleivis. Priešais mus važiavo sunkvežimis, prieš pat mums prasilenkiant, sunkvežimio vairuotojas nusprendė prasmukti, galvodamas, kad mes spėsime pristabdyti ir pasuko į kairę, “cool” pagalvojau aš, smūgis ant 80km./h. iš mano pusės. Viskas sulėtėjo, tačiau mintys buvo tuščios.

Vienas stiprus smūgis, lyg išgirsčiau bombos sprogimą. Aš užsimerkiu ir staigiai atsimerkiu, visur aplink dūmai, automobilis sulenktas iš priekio. Vienintelį dalyką, kurį žinau – mano veidas, jis nusileido tiesiai ant pagalvės, todėl jokių mėlynių ar žymių nėra, nors kaklą skaudėjo kaip reikiant.

Kaip ir visi žmonės mano situacijoje aš nusprendžiu išlįsti iš mašinos, atidarau duris ir pamatau, kad automobilis iš priekio suniokotas visiškai, matau netgi variklį ir pusiau atsikišusią kreivą padangą iš keleivio pusės.

matai problema? spresk ja

Na svarbiausia, kad mes gyvi ir sveiki, galvojau aš, kol draugas pildė deklaraciją ir po dviejų valandų aš buvau namuose ir dirbau prie Tobulėjimo Klubo.


Moralas? Manau bendraminti, tau jis patiks. Nors aš jau jį esu minėjęs keletą kartų ankstesniuose straipsniuose.

 

Kad ir kas gyvenime benutiktų, eik toliau.

 

Supranti *Tavo Vardas Čia* (įdomiai sugalvojau, ne? :)), gyvenimas vis dar tęsiasi. Mes dažnai galvojame, kad jeigu įvyks *pats baisiausias įvykis*, tai bus pasaulio pabaiga, viskas praras prasmę ir gyvenimas sugrius.

Tačiau sąžiningai šnekant tarp mūsų, jokio velnio jis nesugrius! Tai tik iliuzija, kuri skatina baimę kalbėti už tave.

ismokite spresti problemas

Ok, ok Jevgenijau, sutinku, gyvenimas vis dar tęsiasi.

Beeeeeetttttt Jevgenijauuuuu, tu nesuprati situacijos!!!! Tu nesupranti, kad gali įvykti kažkas baisaus, jeigu aš prarasiu darbą, o jeigu išsiskirsiu su mylimu žmogumi, o jeigu aš prarasiu visus savo investuotus pinigus?!??

Na ir pasakyk kas tada įvyks? Prarasi darbą? Surasi naują, taip bus sunku, taip tu buvai pripratęs dirbti čia o dabar reikės prisitaikyti prie naujų darbo sąlygų. Na ir kas? Išgyvensi, praeisi, o gal netgi viskas bus geriau nei prieš tai. 🙂

problemos tavo gyvenima nesugriaus

O jeigu išsiskirsi su mylimu žmogumi? Negali turbūt be jo gyventi? 🙂 Ir aš kažkada negalėjau, galvojau, kad viskas prarado prasmę, o dabar matau, kad per rimtai priimdavau gyvenimą. Mąstymą puoselėjo kraštutinumai, kuriais aš gyvenau.

Prisimenate tuos abejingus draugus ar pažįstamus, kurie į jūsų problemą sakydavo “ai praeis, nesiparink”? Manau kiekvienas gyvenime girdėjo šią frazę, tada aišku mes galvojome, kad tokiems draugams visai nerūpime, tačiau dabar tai atrodo geriausias patarimas, kokį galima buvo išgirsti.

jeigu nera problemos, negalvok apie jas

Abejingi draugai jums rodydavo, kaip reikia reaguoti į visus gyvenimo sunkumus apskritai. Prisiminkite jų veido išraišką, intonaciją, jų elgesį ir taip pat pasakykite sau “ai praeis nesiparink”, tada pamirškite apie savo problemą ir gyvenkite toliau.

Aš nenoriu neigti to, tai yra skausminga tema ir visiems linkiu neprarasti savo mylimojo, bet jeigu jau tai įvyko, paklausykite savo abejingų pažįstamų patarimo. Jie sako tiesą. 🙂

Na ir paskutinis punktas, kas bus jeigu prarasi visas savo santaupas? Na tiesa sakant nieko, mano draugas buvo praradęs visas savo santaupas, už kurias būtų nusipirkęs du butus.

Taip buvo skaudu ir nemalonu, tačiau jis nepasidavė, eina toliau ir tiek, dabar gyvena ir šypsosi. Kaip sako, kas musų nenužudo – daro stipresniais, visiškai sutinku su tuo. 🙂

problemos isprendziamos lengvai

O dabar kaip senais gerais laikais pakartosiu, ko mes išmokome šiame straipsnyje. Taigi, štai jums formulė, kaip “nesiparinti”.

  1. Nesureikšmink problemos, gyvenimas vis dar tęsiasi ir pasaulio pabaiga neįvyks ir nepamiršk frazės “ai tiesiog nesiparink”
  2. Padarei pirmą žingsnį? O dabar pamiršk apie problemą ir ženk toliau – tai praeitis. Kelionę įveiks tik tas, kuris eina. Dabar pas tave naujas gyvenimas – geresnis.

Tik du žingsniai ir tu laisvas. Gali dabar garsiai sušukti laisvėėėė ir pradėti savo naują gyvenimą. 🙂


Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais, prisijunk prie mūsų tobulėjimo grupės facebook’e arba jus galite prisijungti prie mūsų Tobulėjimo komandos, parašykite asmeninę žinutę mums, ar Jevgenijui per facebook’a.

Su pagarba,
Jevgenijus @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *