Geriausi Motyvaciniai ir Motyvuojantis Filmai, kurie pakeis jūsų gyvenimą arba įkvėps siekti daugiau

geriausi motyvaciniai filmai

Jūs skaitote motyvuojančių filmų antrąją dalį, būtina perskaitykite ir pirmąją dalį pačių geriausių filmų. Šie filmai gali įkvėpti keistis, išmokyti pažinti save ir savo gyvenimą. Peržiūrėkite juos, nes tai padės sunkiomis gyvenimo akimirkomis, išmokys nepasiduoti. Neabejoju, jog galbūt juose rasite sau tikrą pavyzdį ir įkvėpimą gyvenimui keisti bei sprendimams priimti.

 

6. Atgal Į Gamtą – “Into The Wild”

geriausi motyvuojantys filmai

Filmas apie 22-iejų metų koledžo studentą, kurio laukia daug žadantis ateitis, bet vietoje jos jis leidžiasi į visišką nežinomybę ir nuotykius. Tokia kelionė sukrečia herojaus vidinį pasaulį, požiūrį ir perstato vertybes.

 

Filmas moko:

Kaip lengvai galime sugriauti savo idealistinį požiūrį apie savo gyvenimo prasmę ir vietą ir iš naujo kurti savo vidinį pasaulį. Filmo herojus demonstruoja mums, kaip atsisakyti patogaus gyvenimo ir spontaniškai leistis į savo gyvenimo kelionę, kuri atneša nuotykius, pasikeitusį požiūrį ir svarbiausia suformuoja asmenybę. Turbūt filmas dar svarbus kiekvienam ir tuo, kad jis parodo, kokia turi būti pusiausvyra tarp žmogaus ir gamtos.

 

7. Forestas Gampas – “Forrest Gamp”

filmai kurie motyvuoja

Daug kam girdėtas ar netgi matytas filmas apie romantišką keistuolį, kuriam sekasi ir jis visur pirmas be didelių pastangų. Gal herojus per kvailas suprasti savo veiksmų reikšmingumą, bet vis dėl jis tampa milijonieriumi…

 

Filmas moko:

Nors filmas trunka pustrečios valandos, bet verta jam skirti tiek “ne”daug savo gyvenimo laiko, nes tikriausiai tai yra būtent tai, ką mes vadiname pirmapradžiu gerumu, nesavanaudiškumu ir kilnumu. Jis priverčia susimąstyti apie tikrojo žmogiškumo prasmes, vertybių klasifikaciją ir svarbiausia apie tai, kad nežinai, kas tavęs laukia. Tačiau viena svarbiausių minčių filmo potekstėje sako mums: būk tuo, kuo nori esi ir taip žmonės seks paskui tave.

 

8. Anapus Sienų – “Beyong Borders”

ikvepiantys filmai suteikiantys motyvacija

 

Filmas pasakoja apie aristokratę gavusią pasiūlymą padėti nuo karo nusiaubtoms Afrikos šalims. Užsidegusi tokia idėja moteris palieka savo šeimą ir atsiduoda kenčiantiems žmonėms.

 

Filmas moko:

Daugelis pasakytų, kad filmas vertas dėmesio vien todėl, kad jame išvystame žaviają A.Jolie, kiti dėl to, kad tai pasakojimas apie tai, kaip meilė motyvuoja keistis ir sekti savo partnerį, pritariant jo idėjoms. Visi atvejai teisingi, bet svarbiausia šiame filme – žmogiškumas, kuris moko mus nebūti abejingais kitiems, suvokti kaip iš tikrųjų gerai mes gyvename, ir kiek pasaulyje yra blogio, kurį galime įveikti tik per solidarumą, pagalbą ir vienas kito palaikymą.

 

9. Atkirtis – “Whisplash”

geriausi ikvepiantys filmai

Filmas pasakoja apie atkaklų 19-metį, kuris groja būgnais, geriausiame šalies orkestre, bet filmas ne apie įprastą orkestro gyvavimą, o apie tai, kaip dėl svajonės tapti geriausiu tenka jausti tiek fizinį tiek dvasinį skausmą ir kokia tikroji svajonių išpildymo kaina.

 

Filmas moko:

Paprastai tariant – tai ne filmas, tai motyvaciją niekada nepasiduoti einant tikslo link, nes nėra tokios kliūties, kurios neįmanoma įveikti, nėra užduoties, kurios negalėtum išspręsti. Dar daugiau – tai įkvėpimas turėti ryžtą ir vardan jo aukotis, nes niekas šiame pasaulyje nevyksta be tavo paties indėlio.

 

10. Mes Nusipirkome Zoologijos Sodą – “We Bought A Zoo”

Motyvacija ir filmai

Tai tikrais faktais paremtas filmas, kuris pasakoja, kaip jauna šeima už savo santaupas įsigijo merdintį zoologijos sodą, taip mokydamiesi derinti pareigas ir padėti vienas kitam bei sergančiai mamai.

 

Filmas moko:

BBC kanalas apie šį vyrą buvo sukūręs dokumentinį filmą, nes susižavėjo tokiu nesustabdomu ir tvirtu ryžtu. Manyčiau ne veltui… Kai pamačiau šį filmą, mane aplankė šilti jausmai ir pojūčiai, nes ši juosta leido suvokti, kad nors yra begalės problemų ir sunkumų, reikia į viską žvelgti su šypsena, kaip į nuotykį, nes kitaip mažiausiai , kas nutiks – tai ištiks nervinis išsekimas. Todėl reikia keisti požiūrį į pačias problemas, nes gyvenime jų bus nuolatos ir tik jos moko mus augti ir keistis.

 

Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais ! Arba visada gali peržiūrėti mūsų pilną motyvuojančių filmų sąrašą, bei prisijungti prie mūsų tobulėjimo grupes facebooke ir bendrauti su bendraminčiais.

Ir dar užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk karščiausias mūsų naujienas greičiau nei kiti:

Su pagarba,
Jevgenijus @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Viena mintis apie “Geriausi Motyvaciniai ir Motyvuojantis Filmai, kurie pakeis jūsų gyvenimą arba įkvėps siekti daugiau

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *