Geriausi Lietuvoje – Didžiausias Tobulėjimo Resursų Sąrašas

geriausi lietuvoje didziausias tobulejimo sarasas

\

Tai yra didžiausias Lietuvoje sąrašas apie Tobulėjimą, geriausių Trenerių, Blogerių, Projektų, Knygų bei Mokymų programų

Sveiki, visi su Jumis Jevgenijus Čigrin iš Tobulėjimo Klubo. Ir jeigu jūs tai skaitote, reiškia laikas ir metai prabėgo beprotišku greičiu ir šiandien jau yra sausio 13 diena. Taip, 2016 Metai jau baigėsi ir prieš žengiant žingsnį į naujuosius metus, noriu pristatyti pirmą Lietuvoje ilgiausią ir išsamiausią sąrašą, geriausių tobulėjimo sferoje: lektorių, blogerių, projektų, bei idėjų su nominacijomis ir apdovanojimais.

MANO SVAJONĖ

Prieš pat vasarą aš pasižymėjau savo tikslų lentoje – padaryti visos Lietuvos geriausių: lektorių, blogerių, straipsnių, (beje geriausių 2016 metų straipsnių jau esu padaręs čia), projektų bei knygų sąrašą ir pagal galimybes jį atnaujinti.

Gruodžio pradžioje aš supratau, kad laikas bėga, vasara praėjo, metai baigėsi, o sąrašo vis dar nėra. Ilgai nemąstęs, supratau, kad GANA! Gana atidėlioti, skiriant laiko kitiems savo projektams, laikas paimti ir pasidalinti su Jumis šiuo tobulėjimo pasauliu, kuriame aš esu jau pakankamai ilgą laiką (net 7 metai).

Na ir prieš pradedant dar kartą perspėsiu, kad tai yra tik mano subjektyvi nuomonė, su kuria Jūs turite teisę nesutikti. Galų gale, tiesiog noriu, kad kiekvieną perspektyvią asmenybę saviugdos srityje Lietuvoje pastebėtų. Taigi, būkime vieni kitiems mandagūs ir gerbkime vienas kito nuomonę. 🙂

Kam skirtas šitas sąrašas „Geriausi Lietuvoje“?

geriausi lietuvoje

Man labai svarbu, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie galimybes pakeisti savo gyvenimą. Aš labai gerbiu savo kolegas, nes mes visi darome bendrą globalią misiją – padedame žmonėms keistis į geresnę pusę.

Man visada atrodė, kad tobulėjimas – tai tapimas geresniu nei buvai vakar.

Jeigu trumpai, šis sąrašas naudingas todėl, kad:

 • Tu galėsi greitai sužinoti, kurie projektai ir idėjos yra verti dėmesio;
 • Nuspręsi į kurį seminarą verta nueiti;
 • Kurio Lektoriaus/Koučerio/Mentoriaus mintis sekti internete;
 • Sužinoti, kas yra aktualu tobulėjimo sferoje;
 • Skaityti geriausias knygas šia tema.

Įsivaizduok, kad tai yra tavo raktas į sėkmę. Čia rasi didelę dalį informacijos apie saviugdos pasaulį per 5 minutes. Šią informaciją aš kaupiau ilgą laiką, susipažindamas su kiekviena aktyvia asmenybe, sekdamas žmones internete, imdamas interviu, ieškodamas sėkmės pavyzdžių Lietuvoje. Rezultatai ir visas mano darbas yra štai čia.

Dėl Jūsų Patogumo visą turinį sudėjau į vieną vietą!

Kadangi esu šio sąrašo autorius, manau būtų negražu save įdėti į sąrašą, todėl nusprendžiau po kiekviena skiltimi parašyti trumpą komentarą apie Tobulėjimo Klubą, mano mintis ir mane. Manau, jog taip būtų sąžiningiau 🙂

Geriausi Lietuvoje Saviugdos ir Tobulėjimo Lektoriai, Veiklūs Žmonės, Asmenybės

Vieta

Vardas Pavardė

Mano Komentarai

1

Arno seminaruose lankosi daug žmonių, dažnai būna išnuomotos didelės salės ir jos būna pilnos. Norite manęs paklausti, kuo Arno seminarai ypatingi? Pirmas atsakymas, kuris šauna į galvą – tai šokiai! Niekas netikėjo, kad Lietuvoje galima tiesiog pakelti visus seminaro dalyvius ir pradėti šokti. Arnas sugebėjo tai padaryti. Pagarba!

2

„My Hero“ bendruomenės įkūrėjas. Mane asmeniškai Ignas žavi savo užsidegimu, savo aistra sportui ir sveikam gyvenimui, jis skatina žmones mesti neigiamus įpročius. Jaučiu jam didelę pagarbą. Ačiū Tau, Ignai, kad padedi keisti mūsų visuomenę į geresnę pusę!

3

Labai dažnai girdžiu žodžius iš kitų žmonių, „Alex Monaco mane motyvavo keisti savo gyvenimą“. Iš tiesu, Alex‘as sužavi žmones savo rašymo stiliumi + kaip prieskonius įdeda kokybiškas nuotraukas = motyvacijos receptas!

4

Saulius ir  Donatas, ko gero, vieni iš tu žmonių, kurie niekada nenustoja būti pozityviais. Jie visada šiltai bendrauja, kupini nuoširdumo ir meilės aplinkiniams. Aš tuo žaviuosi ir dėkoju jiems už tai, ko jie mane išmokė. Ačiū draugai, Jūs nuostabūs!

5

Sėkmingas verslininkas ir virtualios internetinės „IšMokyklos“ įkūrėjas. Bendraujant su Jevgenijumi jauti, kad jis praėjo didelį kelią, dalinasi atvirai savo patirtimi ir gali duoti naudingų patarimų.

6

Ar žinai, ką apie tave pasako tavo veidas? Jis yra kaip žemėlapis, kuris gali išduoti tavo charakterio bruožus, įpročius ir mentalitetą, praeitį arba ateitį. Žydrūnas užsiima veidotyra ir asmeninėmis konsultacijomis.

7

Povilas savo koučingo karjerą pradėjo net nuo 2002 metų! Jo mokymus ir lekcijas papildo puikus humoro jausmas ir istorijos iš gyvenimo.

8

Jeigu girdėjote apie 7 savaičių iššūkį, reiškia girdėjote apie Žilviną! Tai yra atviras žmogus, kuris dega noru padėti žmonėms atrasti būdus, kaip užsidirbti pasyvias pajamas.  

9

Jurijaus Clavo specialybė – finansinio raštingumo populiarinimas Lietuvoje ir už jos ribų. Jis veda mokymus apie finansinį IQ ir investavimą.

10

Tai yra žmogus be jokių ribų. Pateiksiu trumpą sąrašą, ką Tomas veikė: Cirko artistas,
Ugnies šokėjas, Kaskadininkas, Treneris, Lektorius, Patyriminių mokymų vadovas, Jogos mokytojas, Choreografas. Tomas spinduliuoja ramybe, o bendraujant su juo, tai pajauti ir tu.

Ar yra daugiau įdomių lektorių? TAIP!

Tomas Girdzijauskas – Lektorius girdzijauskas.com

Algirdas Karalius„Sėkmės Universitetas“ www.sekmesuniversitetas.lt

Donatas Brikas„Saviugdos Mokykla“ www.saviugdosmokykla.lt

Giedrius Švietkauskasorganizatorius „Sąmoningumo pardavėjas“ vivapersona.lt

Liana Mogišaitė„Mokymo ir igudziu ugdymo centras“ www.miuc.lt

Tomas Kaulinskas„Testinių Mokymų Centras“ testiniaimokymai.lt

Ramūnas Karpuška – projektas „Atmerk Akis“ atmerkakis.lt

Darius Pietaris Asmeninio tobulėjimo konsultantas, derybų ir pardavimo mokymų pradininkas Lietuvoje  www.tmd.lt

Darius Čibonis – Treneris www.cibonis.lt

Remigijus Savickas – Autentiškos Lyderystės programos mentorius autentiskalyderyste.lt

jevgenijus cigrin is tobulejimo klubo

Keli žodžiai apie save

Aš esu Jevgenijus Čigrin, galiu save apibūdinti kaip maksimalistą, norintį atskleisti savo potencialą 100% bei esu tobulėjančios bendruomenės Kaune pradininkas. Mano tikslas suburti žmones, siekiančius daugiau, į vieną vietą. Per paskutinius metus mano gyvenimas labai stipriai pasikeitė. Dėl ko? Atrodys įtartina, tačiau viskas prasidėjo tada, kai įkūriau Tobulėjimo Klubą, viskas apsivertė aukštyn kojomis ir tai tapo naujo gyvenimo pradžia. 🙂

Mano pasiekimai per metus:

 • Sukūriau nemažai renginių, seminarų, labdaros akcijų ir padėjau Vaikų, Senelių, Gyvūnų globos namams;
 • Per 10 mėnesių, parašiau apie 100 straipsnių tobulėjimo tema. Taip pat nufilmavau labai daug video, virš 50. Tai interviu su įvairiais žmonėmis, apmąstymų, pokalbių bei labdaros akcijų reportažai;
 • Tapau video blogeris ir pradėjau filmuoti vloga TKD – Tobulėjimo Klubo Dienoraštis;
 • Nugalėjau savo aukščio fobiją ir tą pačią dieną du kartus iššokau su virve Alytuje;
 • Suorganizavau pirmą Lietuvoje Asmeninio Tobulėjimo Konferenciją;
 • Spontaniška kelionė vienam po Europą automobiliu, pravažiavau 3000km per savaitę;
 • Susipažinau su daugybe Asmeninio Tobulėjimo sferoje esančių lektorių. Su daugeliu iš jų palaikome šiltą ryšį bei tapome gerais bičiuliais ir toliau bendradarbiaujame;
 • Padvigubinau savo pirmos kelionės rezultatus ir su draugu keliavau automobiliu iki Monako. Kelionės metu mes nuvažiavome 6000km, aplankėme Europos 8 šalis;
 • Įveikinėjau savo scenos baimę. Su mielu noru važiavau į vidinius mokymus, į seminarus bei vedžiau lekcijas;
 • Organizavau labdaringą Kauno Naktinį bėgimą, skirtą paremti psichinę negalią turinčius asmenis, kuriame dalyvavo 284 žmonės;
 • Išmokau daugybės SEO, puslapio kūrimo, bei Facebook‘o marketingo subtilybių;
 • Pradėjau mokytis užsienio kalbų;
 • Mano diena prasideda taip: apsipilu šaltu dušu + bėgimas + pratimas lenta/plank;
 • Pabuvau naktiniame žygyje, manau, jog dar ne kartą sudalyvausiu;
 • Padedu kitiems išspręsti gyvenimo sunkumus, atrasti savo pašaukimą, atskleisti potencialą;
 • Ne kartą nugalėjau savo baimę ir perlipau per save, kai to reikėjo;
 • Išpildžiau labai daug norų, troškimų ir tikslų. Padėjau ne tik sau, bet ir kitiems;
 • Motyvuodavau kitus žmones siekti daugiau;
 • Ne karta sakiau visiems aplinkiniams žmonėms, kad jie yra nerealūs, nuostabūs. Padėdavau patikėti savo jėgomis;
 • Sukūriau ne vieną bendrą ONLINE iššūkį visiems;
 • Sukūriau Kauno tobulėjančią bendruomenę, kuri auga kasdien.

Noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie buvo šalia manęs visą šį laiką, palaikė ir tikėjo manimi. O tiems, su kuriais dar nespėjau susipažinti, sakau „Labas! 🙂“. Esu įsitikinės, kad tai yra tik kelionės pradžia, žinau, kad šiais metais pasieksiu dar daugiau įgavęs pagreitį su Jūsų pagalba.

 Taip pat paminėsiu svarbų Tobulėjimo Klubo šūkį „Būti Geresniu Nei Buvai Vakar“. Todėl neabejoju, kad kasdien tapsiu vis produktyvesnis, nei buvau ankščiau, nes, visi mano tikslai 2017-iesiems metams jau yra surašyti, laikas juos pasiekti. O pagrindinis iš jų – šiais metais pasiekti dar daugiau, nei praeitais.

Geriausi Lietuvoje Saviugdos ir Tobulėjimo Blogai, Projektai, Idėjos

Aš stengiausi nekartoti vardų iš praeito „Geriausių Lektorių bei Asmenybių“ sąrašo, todėl jeigu pirmame sąraše suradote lektoriaus vardą, tikėtina, kad tas žmogus čia nebepateks. Padariau tai vien dėl to, kad žmonės nesikartotų.

Vieta

1

Projekto, Idėjos, Blogo Pavadinimas (V., P.)

debesyla tk

Mano Komentarai

Laiko patikrintas blogas. Danielius rašo jau virš keturių metų, ir… Vis dar nesustojo, straipsnių kokybė vis kyla ir jo blogas yra nuolatos atnaujinamas. Kuo Debesyla išsiskiria? Na, visu pirma savo asmenybe. Danielius – žmogus, mėgstantis viską daryti pagal savo standartus, nors tai gali būti ir darymas atvirkščiai (o ką jūs draugai galvojate? Juk reikia gyventi pagal savo, o ne kitų vertybes), taip pat jis yra beprotiškų iššūkių fanatikas ir kas mėnesį išbando naujus iššūkius. Spaudžiam 5 Danieliui ir Debesylai. WOO! 🙂

Geriausias Straipsnis

Ko gero vienas iš geriausių Danieliaus straipsnių apie tai – kaip teisingai užsibrėžti savo tikslus – beprotiškų tikslų sąrašas.

2

Martynas rašo apie pozityvią kasdienybės filosofiją neieškantiems pasiteisinimų. Martyno blogą apibūdinčiau taip – paprasti, lengvai pritaikomi patarimai, kaip pakeisti gyvenimą. Valtininkas – greitai augantis blogas ir turi savo išskirtinumą, visi paveiksliukai nupiešti bloge yra pačio autoriaus menas. Išsiskiria? Žinoma! Sveikinu Martynai, 2 vieta yra tavo. 🙂

Geriausias Straipsnis

Martyno straipsnis, kuris pateko į Tobulėjimo Klubo geriausių 2016 metų straipsnių sąrašą – kaip nelyginti savęs su kitais? Čekuolio metodas.

3

Labai greitai augantis projektas. Pozityvūs blogeriai rašantys, filmuojantys video apie sportą iš Vilniaus (Artūras ir Ieva), jie mane žavi savo pozityvumu, nuoširdžiais patarimais apie sveiką mitybą ir skatinimą kitų pradėti sportuoti. Juk sportas ir tobulėjimas yra neatskiriami dalykai. Ačiū Jums draugai, už tai, kad esate, kad motyvuojate kitus ir darote tai, ką darote. Jūs nuostabūs! 🙂

Geriausias Projekto Video

Vienas iš populiariausių (pagal peržiūrų skaičių) Motyvuotų Atletų video su pavadinimu: „Privalai išgirsti, kodėl Tu stovi vietoje! Pagrindinės priežastys metant ir auginant svorį per 4 minutes“.

4

Raumeningas Protas yra ekstremalaus asmeninio augimo projektas. Ekstremalus dėl dviejų priežasčių – nes projektas orientuotas į intensyviai ir greitai pasiekiamus rezultatus. Raumeningame Prote viskas paremta praktika, naujausiais moksliniais tyrimais su tūkstantmečių senumo žiniomis. To rezultatas yra veikiantys ir realiai pritaikomi metodai, kurie leidžia jaustis puikiai ir siekti savo tikslų.

Geriausias Projekto Straipsnis

Vienas iš geriausių straipsnių apie šalto dušo naudą. Nežinau kaip jūs, bet mane motyvavo neapleisti šalto dušo ritualo – 7 metodai kaip įvaldyti ledinį dušą.

5

Tvarkingas kokybiškas blogas apie saviugdą ir koučingą. Skaityti tampa dar įdomiau, kadangi Tomas Misiukonis yra akredituotas koučingo specialistas ir kelių knygų autorius.

Geriausias Blogo Straipsnis

Dar vienas straipsnis, patekęs į Tobulėjimo Klubo geriausių 2016 metų straipsnių sąrašą – Aukos vaidmuo darbe: kaip išrūkyti jį lauk?

6

Šiame bloge galima pamatyti daug įvairiapusių patarimų. Vieni iš populiariausių straipsnių čia – „Kaip išvalyti namus nuo neigiamos energijos“, „Ką reiškia raudonas siūlas ant riešo ir kaip teisingai jį užsirišti?“. Bet tai visai nereiškia, kad čia nėra straipsnių susijusių su tobulėjimu. Yra! Beje, šiame bloge galite rasti ir mano straipsnį.

Geriausias Blogo Straipsnis

Sprendžiant iš peržiūrų kiekio, geriausias Transformacijų straipsnis yra šis (netgi 22964 peržiūros) – Kaip išvalyti namus nuo neigiamos energijos.

7

Tai Aurelijos asmeninio ir dvasinio tobulėjimo blogas. Iš karto krenta į akis „Sielos Namų“ dizainas, jis kitoks ir jis išsiskiria. Turbūt galėčiau tai apibūdinti, taip – jauti per monitorių skleidžiamą projekto jaukumą. Nagrinėjamų temų spektras yra tikrai platus, nuo mitybos iki meditacijos.

Geriausias Projekto Straipsnis

Tarp populiariausių straipsnių „Sielos Namuose“ pamačiau prasmingų ir dvasingų filmų sąrašą.

8

Šis projektas man pasirodė labai prie širdies. Galbūt kada nors Tobulėjimo Klubas bendradarbiaus su Lyderių Inkubatoriumi. Kas tai per projektas? Tai asmeninio tobulėjimo programa, kuri ugdo sėkmingus, jaunus, veiklius žmones. Čia galima rasti stovyklas su šauniais lektoriais, tobulėjimo konferencijas, bei daug kitų įdomių dalykų facebook‘e.

Projekto Facebook’as

Kadangi Lyderių Inkubatoriuje neradau nei vieno straipsnio, paliksiu nuorodą į jų facebook‘ą – Lyderių Inkubatorius

9

Martynas yra labai veikli asmenybė, jis ir muzikantas (organizuoja savo koncertinius turus), tyrinėtojas bei rašytojas (galite rasti virsmų puslapyje autorinę knygą). Projektas virsmai skirtas visu pirma smalsiems žmonėms, kurie domisi pasaulio įvairove. Taigi, jeigu nori ištirti ir atrasti naujas gyvenimo spalvas, užsuk į virsmus.

Geriausias Blogo Straipsnis

Tarp mėgstamiausių straipsnių suradau straipsnį su „užkabinančiu“ pavadinimu – Kaip įgyvendinti asmeninius projektus neturint laisvo laiko: patarimai, gudrybės ir išlaisvinantys apribojimai.

10

Neseniai sukurtas Klaudo blogas, su paprastais gyvenimo patarimais. Kas man labiausiai patiko? Kad autorius patarimus dalina iš savo patirties. Tikiuosi jo entuziazmas neišblės. Klaudai pirmyn! 🙂

Geriausias Blogo Straipsnis

Domina, kaip pakeisti jūsų senus įpročius į geresnius? Prašau, štai Jums ir atsakymas – Kaip blogus įpročius pakeisti gerais.

Yra dar veiklių blogų, idėjų, projektų? TAIP!

Gerų Emocijų Namai – geruemocijunamai.lt

Gyvenimo Architektas – facebook‘e

Saviugdos Akademijasaviugdosakademija.lt

Apie Tobulėjimo Klubą

 Kas yra Tobulėjimo Klubas? Jeigu reiktų atsakyti trumpai, tai „Tobulėjimo, augimo bei saviugdos bendruomenė Lietuvoje ir ne tik“. Prieš kuriant Tobulėjimo Klubą, aš turėjau tikslą suburti visus pozityvius, aktyvius, linksmus, nuoširdžius žmones vienoje vietoje, kurioje mes augtume visi kartu. Nusivylęs ir neradęs Lietuvoje tokios bendruomenės supratau, kad galiu tai padaryti pats.

 

Beje, jeigu nori sužinoti plačiau apie mūsų klubą palieku TAU nuorodą.

Dauguma Tobulėjimo Klubo pasiekimų susiję su mano asmeniniais pasiekimais, tačiau yra ir neišvardintų:

 • Pirmi Lietuvoje sukūrėme sėkmės raštą, lapą su motyvuojančiomis frazėmis, kurį galima atspausdinti ir pakabinti ant sienos;
 • Pirmieji Lietuvoje motyvaciniai fonai kompiuterio ekranui;
 • TK gyvenimo vadovas (knyga);
 • TK garbės sąrašas;
 • Filmų vakaras mūsų ofise;
 • Asmeninio Tobulėjimo susitikimas prie Kauno Pilies;
 • Pirmi Lietuvoje pradėjome fotografuoti lentas su motyvaciniais užrašais gamtoje;
 • Pirmi tarp Lietuvos Tobulėjimo projektų pradėjome daryti trumpas animacijas, motyvacinius filmukus;
 • Darėme trumpus reportažus iš mūsų veiklos, kas vėliau peraugo į video blogą TKD – Tobulėjimo Klubo Dienoraštis;
 • Vieni iš nedaugelio tobulėjimo projektų Lietuvoje, kurie aktyviai skatina ir padeda kitiems, organizuodami labdaros akcijas;

Koks viso to tikslas? Sveika ir tobulėjanti visuomenė!

Noriu sukurti Lietuvoje tokią aplinką, kurioje būtų malonu tiesiog būti. Taip pat noriu parodyti žmonėms, kad jų svajonės yra daug arčiau, nei jie galvoja. Būnant tarp bendraminčių, jaučiant kitų palaikymą, matau, kaip gali pasikeisti mąstymas nuo „aš nepasitikiu savimi“ iki „aš galiu tai padaryti“. Šios žmonių transformacijos man suteikia jėgų tęsti savo veiklą. Tai yra mano kuras, kadangi matau, kad tai veikia.

Geriausios Saviugdos ir Tobulėjimo Knygos

Vieta

1

Knygos Pavadinimas, Autorius

nedirbk tobulejimo klubas

„Nedirbk“, Jason Fried, David Heinemeier Hansson

Mano Komentarai

Knygos autoriai siūlo pažiūrėti į darbą visai kitu kampu. Tai rinkinys geriausių patarimų verslui nuo A iki Z. Knyga „greitai“ skaitosi, prieš kiekvieną pamoką rodoma iliustracija, pagal kuria vėliau galima lengvai rasti perskaitytus patarimus.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Šią knygą dažnai rekomenduoju naujokams
 • Daug paprastų ir naudingų minčių
 • Lengvai skaitosi

2

4 valandu darbo savaite tobulejimo klubas

„4 valandų darbo savaitė“, Timothy Ferris

Knyga išsiskiria savo originaliomis idėjomis ir mintimis. Knygos autorius yra Life Hack‘ų mėgėjas. Jo principai, tai savo veiklos automatizavimas, tik naudingiausių veiksmų atlikimas, bei produktyvumas.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Produktyvumo pradžiamokslis
 • Daug originalių minčių tobulėjime ir finansų valdyme
 • Tim‘o pasiekimai motyvuoja

3

mastyk ir buk turtingas tobulejimo klubas

„Mąstyk ir būk turtingas“, Napoleon Hill

Tai visų laikų perkamiausia saviugdos knyga, kuri iki šiol parduodama milijonais egzempliorių visame pasaulyje. Ją perskaityti ir pritaikyti informaciją privalo kiekvienas, kas nori būti turtingas ir sėkmingas.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Knygoje yra laiko patikrinti patarimai
 • Pateikta daug praktinių užduočių
 • Perskaičius knygą, norisi imtis veiksmų

4

turtingiausias babilono zmogus tobulejimo klubas

„Turtingiausias babilono žmogus“, George S. Clason

Tai savotiškas finansų valdymo pradžiamokslis. Ši knyga parašyta apie buvusio turtingiausio pasaulio miesto Babilono gyventojus.  Jeigu manote, kad nemokate taupyti, Jums būtina perskaityti šią knygą.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Labai lengvai skaitosi.
 • Išmoko finansinių pagrindų.
 • Paprasta suvokti pateiktus patarimus.

5

kaip isigyti draugu ir daryti itaka zmonems tobulejimo klubas

„Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“, Dale Carnegie

Tai vieno iš geriausio visų laikų asmeninio tobulėjimo autorių knyga. Ją būtina paskaityti kiekvienam, nes be bendravimo šiame gyvenime nieko neįmanoma pasiekti.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Pateikta praktinių patarimų.
 • Praplečia draugų ratą.
 • Turi stiprią išliekamąją vertę.

6

du teciai turtingas ir vargsas tobulejimo klubas

„Du tėčiai – turtingas ir vargšas“, Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki pasiekė finansinę nepriklausomybę ir dabar jis pasirengęs to išmokyti kitus. Knyga Jus verčia mąstyti taip, kaip mąsto turtingingieji. Tai gidas visiems norintiems  pakelti savo finansinį IQ.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Daug finansinių patarimų.
 • Pakeičia nuomonę apie pinigus.
 • Palygina turtingųjų ir vargšų mąstymą.

7

7 efektyviai veikianciu zmoniu iprociai tobulejimo klubas

„7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“, Stephen R. Covey

Ar būtų įdomu sužinoti kokius įpročius turite, o kokių jums trūksta norint tapti sėkmingu? Šioje knygoje aiškiai ir kiekvienam suprantama kalba bus paaiškinta.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Aiškiai išdėstytos mintys.
 • Pateikta informacija kurią lengva pritaikyti.
 • Padėsianti keisti nusistovėjusius įpročius.

8

tobulumo formule tobulejimo klubas

„Tobulumo formulė“, Polis S. Bregas

 

Žinomas rašytojas, kuris domisi sveika gyvensena, skatinantis ir primenantis jog sveiką sielą ir švarias mintis galime rasti tik sveikame kūne.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Skatina rūpintis savimi ir savo sveikata
 • Sveikatos pradžiamokslis

9

vienuolis, kuris pardave ferrari tobulejimo klubas

„Vienuolis, kuris pardavė ferrari“, Robin Sharma

Taip, knyga gali pasirodyti banali, bei istorija nereali. Bet visgi, aš rekomenduočiau savo tobulėjimo kelionę pradėti nuo šios knygos. Kodėl? Pateikta informacija bus puikus postūmis keisti savo gyvenimą. Galiu apibūdinti šią knygą taip – svarbios gyvenimo pamokos vienoje vietoje.

Stipriosios Knygos Pusės

 • Trumpa knyga, greitai skaitosi
 • Žinios pateiktos labai paprastai
 • Lengva pritaikyti žinias praktikoje

10

gyvenimas be ribu tobulejimo klubas

„Gyvenimas Be Ribų“, Nik Vujicic

Gyvenimas kartais būna skaudus, kartais labai žiaurus. Perskaičius Nick‘o Vujicic‘iaus istoriją tampa netgi graudinantis. Jis labai stiprus žmogus. Jaučiu jam didžiausią pagarbą. Rekomenduoju tiems žmonėms, kurie prarado tikėjimą savo jėgomis. Mielieji, niekada nepasiduokite! Mylėkite save ir savo gyvenimą! 🙂

Stipriosios Knygos Pusės

 • Niko istorija moko niekada nepasiduoti ir nugalėti ribas savo galvose
 • Įkvepiantis autorius

Yra dar gerų knygų ar autorių? ŽINOMA!

 • Mažasis Princas Antuanas de Sent Egziuperi
 • Alchemikas Paulo Coelho
 • Kas pavogė mano sūrį Spencer Johnson
 • Milijonieriaus proto paslaptys T. Harv Eker

 

Ir verti dėmesio knygų/blogų autoriai:

 • Tony Robbins
 • Brian Tracy
 • Steve Pavlina
 • Mark Manson

Geriausi Lietuvoje Seminarai ir Mokymai

Vieta

1

Seminaras, Mokymai/Veda

vertybiu savaitgalis tobulejimo klubas

Seminaras: „Vertybių Savaitgalis“ / Arnas Markevičius

Mano Komentarai

Ko gero, tai šiuo metu patys stipriausi saviugdos dviejų dienų mokymai. Jie transformuoja tave į kitą asmenybę per savaitgalį. Būtent čia įvyksta viso gyvenimo, tikslų ir vertybių pervertimas.

Nuorodą į Seminarą

 Visą informaciją galima rasti pagrindiniame Arno Markevičiaus puslapyje.

2

atrask pasaukima tobulejimo klubas

Seminaras: „Atrask Savo Pašaukimą“ / Saulius Bagdonas, Donatas Kantakevičius

Šio seminaro pagrindinis tikslas duoti suprasti, ko tu nori iš gyvenimo ir pateikia atsakymus kaip tai pasiekti. Jame pilna pratimų, praktikų, užduočių ir bendravimo porose, todėl laikas neprailgsta.

Nuorodą į Seminarą

Gražus šiuolaikiškas puslapis. Visą info galite rasti jame – Atrask Pašaukimą.

3

onbo tobulejimo klubas

Online Mokymai: Onbo / Alex Monaco/Inga Stasiulionytė/Danielius Goriunovas

Tai tavo asmeninė tobulėjimo platforma. Jeigu tu nori išspausti iš gyvenimo maksimumą, turi išbandyti šiuos 30 dienų mokymus. Kaip tai veikia? Kasdien gauni po vieną pamoką, skiri jai 5-10 minučių (tai gali būti testas, straipsnis, video, užduotis ar kitokia naudinga medžiaga) ir po mėnesio pastebėsi, kaip pasikeitei.

Nuorodą į Online Mokymus

Online Bombos mokymai tavęs laukia čia!

Geriausi Lietuvoje 2016 metų straipsniai apie tobulėjimą

Šis sąrašas jau yra paruoštas. Aš išskyriau 2016 metais geriausius 6 straipsnius apie tobulėjimą. Tikiuosi tu nekantrauji sužinoti, kurie būtent straipsniai pateko į top‘ą? Jeigu taip palieku tau nuorodą, ten viską ir sužinosi! 🙂

Tobulėjimo Klubo Garbės Sąrašas

TK Garbės Sąrašas buvo sukurtas kaip padėka tiems žmonėms, kurie prisidėjo prie mūsų klubo. Tai atskiri pagyrimai, šilti žodžiai visiems aktyviems mūsų bendruomenės dalyviams. Dėkoju iš anksto aktyviems nariams, tiems žmonėms, kurie parašo atgalinį ryšį ir savo pastebėjimus. Aš stengiuosi visus pastebėjimus priimti ir pasirinkti Tobulėjimo Krypti tokią, kokia yra aktualesnė mano skaitytojams. Tobulėjimo Klubo Garbės Sąrašas yra čia!

metu nominacijos ir apdovanojimai

Metų Nominacijos ir Apdovanojimai

Atėjo laikas išsirinkti, kurie žmonės taps šių metų Geriausiais Lietuvoje? Pirma pateikiu nominacijas. Tai:

 

 • Metų Motyvatorius
 • Metų Sporto Projektas
 • Metų Proveržis
 • Metų Asmenybė
 • Perspektyviausi Jauni Žmonės

 

Tadadadammm. Bugnai muša….

Kas gi bus apdovanotas?!!?!?

Irrrrr šios vietos atitenka:

metu motyvatorius

Alex Monaco – Iš kur žmonės šiais metais semiasi motyvacijos? Man į galvą ateina būtent šis autorius, jo knyga „Laimingi Šunsnukiai“ tiesiog sprogdino knygynų lentynas. Aleksas moka rašyti įtikinamai, įdomiai ir paprastais žodžiais. Todėl manau sąžininga, kad šis apdovanojimas atitenka jam. Sveikinu Alex‘ai! 🙂

metu sporto projektas

Motyvuoti Atletai – TAIP! Motyvuoti Atletai nenustoja motyvuoti kitus (ir tikiuosi nenustos!). Jie dažnai rašo patarimus į facebook‘ą, kuria nuostabius vlogus ir informacinius video bei ima interviu iš žymių sportininkų. Taip, viskas čia sukasi aplink sveiką gyvenseną. Mane žavi vien tai, kaip jie pateikia šią informaciją. Ir tai vienas iš sėkmės raktų, kodėl jie sulaukia tiek daug dėmesio. Labai aktyvūs projektas, dėkoju, kad esate ir sveikinu su pergale – Artūrą ir Ievą!  🙂

metu proverzis

Valtininkas – metams baigiantis, Martynas pradėjo maloniai stebinti. Atrodo, kad jis atrado antrą kvėpavimą ir greitai augantis blogas pradėjo augti kaip „ant steroidų“. Straipsniai į Valtininkas.lt buvo keliami po 2-3 kartus per savaitę. Ir kiekvienas iš jų buvo ne šiaip geras, o tiesiog puikus! Mano nuomone, tai nenuginčijamas metų proveržis! Sveikinu Martynai! 🙂

metu asmenybe

Saulius Bagdonas ir Donatas Kantakevičius – Šie žmonės metų metais padėdavo žmonėms atrasti savo pašaukimą, motyvavo ir rengė puikius renginius. Kiek teko dalyvauti jų seminaruose, pastebėjau, kad žmonės visada išeidavo su pakelta nuotaika, o kai kurie su tiksliu planu, ką jie nori veikti toliau gyvenime. Noriu padėkoti jiems, už tai ką davė man ir kitiems žmonėms. Esu įsitikinęs, kad jie šio apdovanojimo nusipelnė. Sveikinu Sauliau ir Donatai! 🙂

perspektyviausi jauni zmones

Rytis Sasnauskas ir Karolis Gelmanas – Noriu pasveikinti ir apdovanoti šiuos jaunuolius, nes juose matau didelį potencialą ir kiekvieną kartą bendraudamas stebėjausi, tokiame amžiuje aš tikrai nebuvau toks motyvuotas, kaip jie.

Ryti, Karoli, Jūs galite daugiau nei galvojate. Kodėl aš tai žinau? Suverskite visą tai ant mano patirties, bet… Jūs tikrai galite! Viskas priklauso tik nuo Jūsų, jeigu nepasiduosite ir dirbsite taip pat uoliai, kaip dabar, būsite nepaprastai sėkmingi, ko Jums ir linkiu. Tikiuosi šis apdovanojimas bus paskatinimas siekti gyvenime daugiau. Taigi, sveikinu Ryti ir Karoli! 🙂

Tolimesni Tobulėjimo Klubo Planai

Pasakysiu Jums, draugai, labai atvirai! Mano tikslas buvo ir bus sukurti Lietuvoje tobulėjančių žmonių bendruomenę. Kaune tai jau vyksta. Mes darome ir darysime reguliarius diskusijų vakarus, susitikimus ir seminarus, važiuosime aplankyti vaikų, senelių, gyvūnų globos namus, rinksime pinigus protinę negalią turintiems žmonėms, filmuosime TKD video blogą (Tobulėjimo Klubo Dienoraštis), trumpus įkvepiančius video ir aš dalinsiuosi savo mintimis bei įžvalgomis Tobulėjimo Klube facebook‘e. Ir kiek dar planų ateityje oooo 🙂

Bus ir nauji produktai, ir straipsniai, ir knyga. Todėl būkite kartu su mumis, su Tobulėjimo Klubu!

 

Jevgenijau, o kas jeigu šis sąrašas nepilnas/netikslus?

Pripažįstu, sukūriau šį sąrašą nužudęs savyje vidinį idealistą, nes kitu atveju galėčiau ilgam atidėjinėti šią idėją ir ji įšvistų šviesą tik po metų ar net 2, o galbūt netgi niekada.

Aš pasirinkau kitą strategiją – padarau tiek, kiek galiu dabar ir su laiku atnaujinsiu, keisiu informaciją ir gerinsiu sąrašo kokybę.

Jeigu pastebėjai klaidų ar netikslumų, prašau man apie tai pranešti į facebook‘ą 🙂

 

Ką daryti, jeigu manęs nėra sąrašuose, bet aš labai noriu čia patekti?

Pirmas klausimas TAU, ar tikrai 100% nori čia būti įdėtas?

Nes visu pirma TAU prireiks:

 • Turėti kantrybės ir užsispyrimo dirbti 24/7 ištisus metus;
 • Skaityti, domėtis, nuolatos kelti savo kompetenciją tobulėjimo srityje;
 • Dalintis savo žiniomis su pasauliu kasdien, būti aktyviu;
 • Priimti atsakomybę už savo ir kitų gyvenimus;
 • Padėti kitiems žmonėms pakeisti savo gyvenimą.

 

Vis dar nori? OK!

Parodyk, man, kad TU esi vertas! Parodyk iniciatyvą ir parašyk į komentarus arba man asmeniškai ir jeigu aš pamatysiu, kad įdėjai TIKRAI DAUG darbo ir esi perspektyvus, aš įdėsiu tave į šį sąrašą! Tuo pačiu metu galėsime ir susipažinti, o galbūt ir susitiksime paspausti vienas kitam ranką ir netgi sukurti bendrus, naujus seminarus, projektus bei idėjas. Kontaktus palieku čia.

Nuo dabar tai tavo pasirinkimas. 🙂

MANO KONTAKTAI:

El. Paštas: tobulejam@gmail.com

Facebook: Jevgenijus Čigrin

Tobulėjimo Klubas Facebook’as – Tobulėjimo Klubas

Užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir sužinok karščiausias naujienas!

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *