Geriausi ir Motyvaciją keliantis filmai, kurios verta ir būtina pamatyti arba, kaip motyvuotis žiūrint filmus?

geriausi motyvaciniai filmai

Dauguma tikslų nebūna įgyvendinti, nes kelio eigoje asmuo netenka motyvacijos. Ji kaip ir įkvėpimas gali ateiti staiga arba netikėtai išnykti.

Todėl kartais, kai jaučiame, kad nuleidome rankas, turime susigrąžinti buvusi norą siekti užsibrėžtų tikslų. Kur galime semtis motyvacijos? Iš aplinkos, kitų žmonių arba netgi iš filmų. Apie tai dabar ir pakalbėsime 🙂 pristatau jums TOP 5 motyvacinių filmų, kuriuos verta per gyvenimą pamatyti bent sykį. 🙂

 

1. Taikus Karys – “Peaceful Warrior”

geriausi filmai taikus karys

Filmas paremtas tikrai įvykiais. Talentingas koledžo gimnastas svajoja sudalyvauti olimpinėse žaidynėse. Jis turi viską, ko galėtų norėti sėkmingas studentas – pašėlusius vakarėlius, paneles, draugus, aktyvų gyvenimą, puikią fizinę formą ir tvirtą kūną. Tačiau, kai degalinėje sutinka Sokratą, jo gyvenimas pasikeičia ir jis supranta, kad jam dar reikia daug ko išmokti prieš atveriant savo tikrą potencialą.

 

Filmas moko:

Šitą filmą galiu rekomenduoti, kaip vieną labiausiai mokančių ir motyvuojančių. Jame atskleidžiama, kaip kovoti su savo baimėmis, su savo ego, pasakojama apie šios akimirkos galią, apie stiprybę, kylančia iš vidaus ir kaip nepasiduoti prieš sunkias gyvenimo aplinkybes.

 

2. Klik! Arba Gyvenimas Pagreitintas – “Click”

motyvaciniai filmai klik arba gyvenimas pagreitintai

Paskendusiam darbuose architektui nepažįstamas netikėtai padovanoja stebuklingą pultą, sugebanti sustabdyti laiką, atsukti laiką atgal ar į priekį. Herojus naudojasi šiuo pultu ir labai džiaugiasi, kol nepamato, kad tas pats pultas nepradeda pats spręsti, kokius gyvenimo momentus praleisti, o kokius palikti.

 

Filmas moko:

Šitą filmą aprašiau trumpai šiame straipsnyje, apie mirtį ir džiaugsmu gyvenimu šia akimirka.

Filmas parodo, kad gyvenime nėra nesvarbių akimirkų, visos jos žavingos ir vertingos. Vaikai nelauks, jie auga. Artimieji irgi negyvens amžinai, o mes niekaip nesurandame jiems bent valandos dėmesio. Šį akimirka tai viskas, ką mes dabar turime. Po to liks tik prisiminimai, ir kas žino, ar dėl savo skubotų sprendimų neteks gailėtis?

 

3. Jis Sako Taip – “Yes Man”

filmai kuriuos butina pamatyti jis sako taip

Depresija sergantis, nevykęs vyras visada sakydavo “ne” pakvietimams, draugams ir avantiūroms. Pabuvęs viename seminare, jis nusprendė viską pakeisti ir sakyti viskam “Taip”. Jo gyvenimas virsta aukštyn kojom.

 

Filmas moko:

Įvairias problemas galima paversti galimybėmis. Filmas parodo, kad reikia griebtis bet kokios iniciatyvos, ir netgi, jeigu nutinka kažkas negero – tikėti, kad tai tik laikina ir greitu metu viskas pasikeis į gerąją pusę.

Antra filmo išvada – išmokite matyti galimybės ten, kur jų kiti nemato. Plačiai mąstant, galime pastebėti, kad jų yra begalybė ir jos yra visai šalia mūsų.

Trečia filmo išvada – kad ir kas benutiktų, tai tik į gera. Tikėkite, kad bet kuris jūsų pasirinkimas veda prie naujos nuostabios patirties, anksčiau ar vėliau taip ir nutiks.

 

4.  Prieš Pakratant Kojas – “The Bucket List”

filmu topai pries pakratant kojas

Du vyrai.: vienas iš jų milijonerius, kitas auto-mechanikas. Abiems diagnozuota neišgydoma liga – vėžys, liko gyventi keletas mėnesių ir jie nusprendžia sukurti sąrašą, dalykų, kuriuos norėtų atlikti prieš mirštant. Jie prisimena visas svajones, kurių nespėjo įgyvendinti per savo gyvenimą, įrašo į savo sąrašą ir užsibrėžia visus iki vieno sėkmingai atlikti.

 

Filmas moko:

Kad gyventi reikia dabar, o ne tada, kai gausi paaukštinimą, važiuosi į kelionę kai bus pinigų, susitiksi su draugais ar, kai bus laiko, pakeisi nemylimą darbą, tada, kai sutaupysi naujai mašinai ir t.t. Supraskite, kad niekada nebus tinkamas laikas. Verslo atidarymui visada truks žinių ir reikės mokytis prisitaikyti. Pinigų niekada nebus per daug, nes kuo daugiau uždirbame tuo daugiau linkę išleisti. Laukti paaukštinimo nemylimame tikėdamiesi, kad viskas pasikeis, tik saviapgaulė.

O ką padarytėme jus, jeigu jums liktų gyventi pusę metų? O jeigu tik vieną mėnesį? Gyvenimas nelaukia, nešvaistykite jo. Laikas tiksi… Tik tak, tik tak 🙂

 

5. Prieš Klasę – “In Front Of the Class”

geriausi psichologiniai filmai pries klase

Filmas yra paremtas tikrais faktais. Jis pasakoja apie vyrą, kuris nuo vaikystės serga turetto sindromu, bet tai jo nestabdo įgyvendinti savo svajonės – tapti mokytoju. Atrodo, misija neįmanoma, su tokiu sindromu dirbti tokį atsakingą darbą, bet mūsų herojus griauna visus stereotipus ir netgi, kai jam atsakė “ne” 24 kartus, jis nesustojo…

 

Filmas moko:

Šitą filmą radau internete tik anglų kalbą, bet jis to vertas.

Kiek atsisakymų jūs gautumėte, kol paleistumėte savo idėją ir pasiduotumėte? Kiek kritikos jūs iškęstumėte, kol pasakytumėte gana? Kai kurie žmonės ryžtingai nusiteikė dėl tikslų eiti iki galo, tramdydami visas kliūtis savo kelyje. Iš šio herojaus galima pasimokyti charakterio tvirtumo ir stiprybės, nepaisant kritikos, pajuokų ar kitų apatijos prieš jo norą siekti savo.

 

Tai buvo vieni iš geriausių motyvacinių filmų, jeigu bent vieno iš jų nematėte, rekomenduoju juos pažiūrėti ir “pasikrauti” motyvacijos.

O jeigu norite daugiau skatinančių tobulėti filmų, su Tobulėjimo Klubo motyvuojančių filmų sąrašu galite susipažinti čia. Sėkmės! 🙂

 

Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais ! Arba visada gali paskaityti kitus straipsnius, prisijungti prie mūsų tobulėjimo grupes facebooke ir bendrauti su bendraminčiais.

Ir dar užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk karščiausias mūsų naujienas greičiau nei kiti:

Su pagarba,
Jevgenijus @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *