Žmonių gyvenimas būtų daug įdomesnis, jeigu žmonės dažniau darytų tai kas patinka jiems.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI


Jeigu tu nori daugiau sužinoti apie Tobulėjimo Klubą, tu pataikei ten, kur reikia! Aš manau tu surasi atsakymus į visus savo klausimus. O jeigu tu nori užduoti kitokį klausimą, prašau susisiekti su mumis kontaktų skiltyje

 

 1. Kas Yra Tobulėjimo Klubas?
 2. Tobulėjimo klubo vertybės
 3. Kokia man nauda iš tobulėjimo klubo? Ko aš galiu išmokti?
 4. Koks jūsų klubo formatas?
 5. Ar autorius turi kitų idėjų ir projektų, kuriuos nori sukurti?

 

1. Kas Yra Tobulėjimo Klubas?

Viskas prasidėjo nuo to laiko kai aš, portalo autorius – Jevgenijus, pradėjau domėtis asmenybės tobulėjimu. Man prireikė daug laiko, kad visos įmanomos knygos būtų perskaitytos, o seminarai, DVD bei audio knygos būtų perklausytos ir atidžiai peržiūrėtos. Tam buvo skirta ne viena bemiegė naktis, kurios metu aš, atvirkščiai nei daugelis, ne miegojau ar linksminausi, o ugdžiau save.

Tai buvo nenutrūkstamo augimo procesas, kurio metu aš įsisavinau daugybę naujų technikų. Deja, to nepakako – norėjosi daugiau – surasti bendraminčių. Ilga laiką aš laukiau, kol atsiras panašus projektas Lietuvoje. Laikas bėgo, o nieko panašaus, internete man rasti nepavyko. Žinoma, buvo ir daug kitų projektų, teigiančių kad jų metodai yra geriausi. Būtent tai yra pirmas mitas, kurį mes sugriausime:

Nėra vieno ir geriausio būdo, kaip ir nėra taip vadinamos „stebuklingos tabletės“ (metodo, kuris gali lengvai ir akimirksniu išspręsti visas tavo problemas, naudojantis minimaliomis pastangomis). Prisiminkite, kad visi metodai geri tik tol, kol jie veikia.

Aš ilgai laukiau ir tikėjausi, kad toks projektas atsiras, bet jis taip ir neatsirado, todėl Aš nusprendžiau sukurti jį pats. Tam aš pasiryžau net išmokti programavimo pagrindų, kuris tapo esminiu mano projekto įgyvendinimo būdu. Kurdamas šį projektą aš supratau, kad nenoriu būti panašus į bet kokį kitą projektą.

Dar vienas dalykas, kurį turėtumėte prisiminti: kopijuoti – tai reiškia būti tokiame pačiame lygyje kaip ir kiti. Aš noriu būti žingsniu priekyje – TOBULĖTI, nes tu visada gali būti geresnis, pakilti aukščiau ir tapti stipresniu, nei esi dabar.

Aš tvirtai tikiu, kad inovacijos gali pakeisti pasaulį. Jos atneša ne tik naujoves, bet ir nuvalo dulkes nuo nusistovėjusių stereotipų bei juos griauna. Todėl reikėjo atnešti į šią nišą visiškai kitokį projektą – kitokio lygio ir kokybės. Atsinaujinti… Ir man šovė mintis: o, kas, jeigu sukurčiau nepriklausomą projektą?

Pagrindinė idėja yra – suburti visus žmones Lietuvoje, kurie nori tobulėti ir siekti tikslų. Taip ir gimė projektas, kuris daug kartų keitėsi ir tobulėjo. Galų gale, ilgai brandintas ir ilgai kurtas tobulėjimo klubas pagaliau išvydo dienos šviesą…

Tobulėjimo klubas – tai nepriklausomas tobulėjimo portalas VISIEMS. Čia lytis ir amžius nesvarbus ir neturi jokios įtakos. Lygiai taip pat nesvarbu, kokią tobulėjimo mokyklą ar metodą tu propaguoji. Šiame nepriklausomame projekte visi yra lygūs ir visi metodai yra veiksmingi, jei jie veikia.

Į viršų

 

2. Tobulėjimo klubo vertybės

Šį projektą galima apibūdinti tokiais žodžiais, kaip kūrybiškumas, išskirtinumas, inovacijos, unikalios idėjos ir žinios.

Projekto esmė slypi tame, kad tau nereikia skaityti didelių knygų, metų metais ieškoti veiksmingo būdo keistis, nes viskas, ko tau reikia, yra šiame puslapyje. Informacija aprašyta trumpai ir aiškiai, be jokio tuščiažodžiavimo.

Šio klubo tikslas – ne siekti naudos, o padėti, nes mes duodame žmonėms naudingų žinių, keliame jų pasitikėjimą savimi, parodome tikras gyvenimo vertybės ir prasmę. Taip padarome šį pasaulį truputį geresniu 🙂

Į viršų

 

3. Kokia man nauda iš tobulėjimo klubo? Ko aš galiu išmokti?

Jeigu tave žavi pokyčiai ir tu nori pakeisti savo gyvenimą iš esmės, tu čia esi ne veltui. Tobulėjimo klubas suteikia galimybę – maksimaliai pasikeisti per trumpiausią laiką. O kiek tu pasikeisi priklauso nuo tavęs paties…

Dažnai nutinka, kad aplinka tave tempia į apačią. Įsivaizduok kas būtų jeigu niekas tau nedarytų įtakos, o tu bendrautum tik su sėkmingais žmonėmis. Tai taptų motyvacija siekti daugiau. Paklausk savęs, kaip tada pasikeistų tavo gyvenimas? Turbūt po kelių mėnesių tu taptum visiškai kitu, neatpažįstamu žmogumi. Visi mūsų nariai to ir siekia: būti sėkmingais ir laimingais. Taigi, atskleiskime kiekvieno norinčio tobulėti potencialą.

 

Tobulėjimo klubo nauda bei tikslai:

 • Lavinti bendravimo įgūdžius;
 • Tobulėti kartu komandoje;
 • Surasti bendraminčių;
 • Pagerinti aprangos stilių, išvaizdą;
 • Išeiti iš savo komforto zonos;
 • Išmokti būti laisvam tarp žmonių;
 • Ugdyti pasitikėjimą savimi;
 • Mokėti save gražiai “pateikti”;
 • Įveikti savo baimes;
 • Tapti patrauklia asmenybe;
 • Gerai praleisti laiką bei surasti draugų;

Į viršų

 

4. Koks jūsų klubo formatas?

Dauguma projektų kuriuos teko matyti turi vieną bendrą bruožą: jie pardavinėja bendras žinias, kurios turi mažą naudos galimybę. Jie rašo ilgus tekstus, su aukštomis frazėmis , kurios neva kelia moralę, nes žmonės dažniau kreipia dėmesį į kiekybę, o ne kokybę. Juk mes įpratę prie stereotipo – kuo daugiau, tuo geriau. Pavyzdžiui, manoma, jog kuo storesnė knyga, ar ilgesnis seminaras tuo daugiau vertės jis duoda. Deja, realybėje yra kiek kitaip. Jūs gaunate daug nesusistemintos informacijos (90%) ir minimumą naudingos vertės (10%) . Taip darote ne, ką kitą, kaip tik švaistote savo laiką.

Taigi, atsižvelgdami į Tobulėjimo Klubo vertybes galite suprasti, kad šis projektas orientuotas į kokybę. Mums svarbu duoti kuo daugiau vertės, panaudojant kuo mažiau turinio ir puoselėti tikras gyvenimo vertybes, pvz: vietoje televizijos žiūrėjimo – perskaityti protingą knygą, vietoje alkoholinio gėrimo – pasportuoti, o vietoje narkotikų – surasti bendraminčių mūsų forume ir pradėti kurti savo projektą.

Į viršų

 

5. Ar autorius turi kitų idėjų ir projektų, kuriuos nori sukurti?

Šito projekto irgi laukia didelės permainos ir dideli papildymai. Yra nemažai planų, kuriuose norisi matyti perspektyvą ir užsienio rinkoje, bet viskas savo laiku. Kol šis projektas nebus pilnai įgyvendintas tol nepradėsiu kito. Tačiau, jei kalbėsime apie geranoriškus tikslus, tai turiu planą sukurti labdaros puslapį. Reikia padaryti šį pasaulį geresniu. Kiti projektai kol kas tegul lieka paslaptyje.

Į viršų

Taigi, ko tu lauki? Prisijunk prie facebook grupės ir bendrauk su savo bendraminčiais arba skaityk Tobulėjimo Klubo straipsnius 🙂