Asmeninis tobulėjimas is labdara
Šiandien Tobulėjimo Klubo bendraminčiai buvo šiltai priimti Kauno Panemunės Senelių Namuose, kuriuose turėjo galimybę pabendrauti su senesnio amžiaus žmonėmis, pasisemti iš jų patirties, o svarbiausia – parodyti jiems dėmesį, rūpestį bei padovanoti seneliams priemonių saviraiškai skatinti.

asmeninis tobulejimas ir saviugda
 
Mes buvome iš tiesų maloniai nustebinti pamatę, kad visi senelių namai yra papuošti jų pačių gamintais rankdarbiais, kurie yra ne tik labai gražūs, bet ir reikalaujantys itin didelio kruopštumo. Sienas senelių namuose puošia nuo kryželiu siuvinėtų paveikslų iki rankomis kruopščiai nupieštų ir išmargintų mandalų. Tai tik dar kartą įrodo, jog amžius nėra riba savęs išreiškimui, stengimuisi išmokti kažko naujo ir tobulėjimui.

 

gerumo akcija

 

Vis dėlto, kai kalba su seneliais pakrypo ne apie jų laisvalaikį, o artimuosius ne vieno akyse pradėjo kauptis ašaros. Daugelis pripažįsta, kad šeima juos aplanko retai, o kiti atsakė, kad svečių nebesulaukia iš viso. Senelių namų gyventojai dabar tarsi viena didelė šeima ir nevengia padėti ir vienas kitam. Lankydami Panemunės Senelių namus, pamatėme labai gražių pavyzdžių, kai nepaisant to, kad judėti garbaus amžiaus senoliams yra sunku, jie dar padeda ir už parankės palydi savo kolegas.

 

labdaros akcija

 

Šis apsilankymas senelių namuose bendraminčiams paliko daug minčių ir emocijų. Senelių pasakojimai, istorijos ir netgi juokai per neilgą laiką sukūrė jaukų ryšį tarp dviejų, rodos, visai skirtingų kartų. Senelių namų darbuotojai pasakius, kad seneliams jau derėtų keliauti ilsėtis, niekas nepatikėjo, kad laikas taip greit ištirpo, o labiausiai įsiminė atsisveikinant senelių ištarti žodžiai, prašantys sugrįžti ir būtinai pratęsti jaukų pokalbį.

 

apsilankymas seneliu namuose

 

Mes pažadame sugrįžti 🙂

Prašome Jūsų pasinaudoti vienu efektyviausių būdų Senelių Namams paremti ir skirti 2% Jūsų jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Kauno Panemunės senelių namams.

Jūsų palaikymas yra labai svarbus, įgyvendinant senjorų prašymą – pastatyti paminklą  amžinybėn iškeliavusiems vienišiems senjorams.

Pagal LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymą, kiekvienas gyventojas iki 2016 m. gegužės mėn. 1 d. Valstybinei Mokesčių inspekcijai gali nurodyti, kuriai visuomeninei organizacijai skiria dalį (iki 2 proc.) iš sumokamų gyventojų pajamų mokesčių ir tokiu būdu geranoriškai paremti visuomeninių organizacijų veiklą.