Lese gyvunu globos namai

Tobulėjimo Klubo komanda gruodžio 13 dieną dalyvavo atvirų durų dienoje gyvūnų globos namuose Kauno prieglaudoje Sausinės kaime (Pravažiuojant IX Fortą, Kaunas – Klaipėda automagistrale, važiuokite apie 4 kilometrus ir dešinėje pusėje pamatysite ženklą Sausinė.)

savanoriška gyvūnų globos organizacija Lietuvoje
 

Nuvykus  buvo suteikta parama gyvūnams, nuvežtas maistas katėms, šunims, kraikas ir valymo servetėlės bei popieriniai rankšluoščiai. „Lesės“ komanda mus sutiko labai šiltai ir aprodė visas patalpas, kur sudedamos reikmenys gyvūnams, atliekamos procedūros ir t.t.

 

parama benamiams gyvunams

 

„Lesės“ veiklą Kaune pradėjo vos kelios savanorės. Jos turėto didžiulį norą ir ryžtą padėti benamiams gyvūnams. Merginos globojo nusilpusius gyvunėlius savo namuose iki tol, kol nerasdavo jiems naujų namų su naujais šeimininkais.

 

„Lesės“ Kauno prieglauda

 

„Lesė” – tai viena iš didžiausių savanoriškų gyvūnų globos organizacijų Lietuvoje. Jie vykdo veiklą: Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Tauragėje ir Panevėžyje. Ši organizacija padėjo rasti naujus namus gyvūnams (virš 53,000!).

 

pagalba benamiams gyvunams

 

Mūsų komandai labai patiko, kad žmonės savanoriškai padeda bejėgiams gyvūnams. Norisi, kad daugiau žmonių suprastų, kad tokios savanorystės ir labdaros akcijos padeda keisti esamą situaciją, vis daugiau gyvūnų suranda savo namus ir nebūna “užmigdomi”, nes nėra lėšų.

 

“Lesės” Kauno skyrius šiuo metu prašo jūsų paramos, kad būtų pagerintos gyvūnėlių laikymo ir priežiūros sąlygos.

Tiesioginė parama į banko saskaitą:

VšĮ „Lesė“. Įmonės kodas 300709225

IBAN: LT65 7044 0600 0618 6558   Kauno skyriaus sąsk.

„Lesė“ Parama per PayPal sistemą:

 

Taip, pat skaitykite apie mūsų kitas labdaros ir pagalbos akcijas Tobulėjimo Klubo labdaros pusplapyje