SVEIKAS DAR KARTĄ,

Tiksliai nežinau, iš kurio Tu miesto.

Tačiau įsivaizduok…

Tavo mieste atsiranda bendruomenė, kurioje renkasi žmonės, kurie lygiai kaip ir tu nori augti, lavinti save, turi minčių kaip įgyvendinti savo svajones. Jūs visi kartu susitinkate, aptariate idėjas, palaikote vienas kitą, motyvuojate ir tobulėjate, kuriate bendrus planus ar tiesiog smagiai leidžiate laiką ir taip motyvuojate vienas kitą.

Jeigu trumpai – tai ir yra Tobulėjimo Klubas

Asmeninio Tobulėjimo, Saviugdos ir Asmeninio Augimo Bendruomenė Lietuvoje ir net už jos ribų

Tikiu, kad Lietuvoje yra daug perspektyvių žmonių. Pasakysiu dar daugiau… Man tenka dažnai su jais bendrauti, generuoti naujas idėjas. Matydamas būtent tokią perspektyvą, noriu mus visus surinkti ir suvienyti bendriems tikslams. Tai yra pasirinkimas – būti geresniu nei buvai vakar arba nuskęsti rutinoje ir netobulėti.

Visai nesvarbu, kaip šiuo metu atrodo tavo gyvenimas: ar tu jautiesi nusivylęs savimi, esi pačiame dugne ar tau trūksta žinių, motyvacijos, įgūdžių… Jeigu tu žinai, kur keliauji, (o tai ir yra svarbiausia) ankščiau ar vėliau, Tu būsi ten.

Savo klubo vardu norėčiau palinkėti TAU kuo didžiausios sėkmės ir tikimės, kad TAU pasiseks (jeigu daug ir efektyviai dirbsi 🙂 ).

Taigi, bendraminčiai buriames į VIENĄ DIDELĘ BENDRUOMENĘ IR ASMENINIO TOBULĖJIMO IR AUGIMO JUDĖJIMĄ 🙂

Ok, aš noriu prisijungti. Bet kaip tai padaryti?

Na, jeigu vis dar skaitai, pateikiu pirmą užduotį – parašyk man ir papasakok trumpai apie save, savo situacija ir, ko tu trokšti. O aš pasistengsiu tau padėti 🙂 ir taip pat plėsime savo bendruomenę ONLINE ir OFFLINE reguliariems susitikimams 🙂

Plačiau apie Tobulėjimo Klubą

Tobulėjimo Klubas turi tris atšakas. Papasakosiu apie jas tris plačiau:

  1. Žinios, kuriomis visi dalinasi kartu (Tobulejam.lt)

Visi straipsniai, motyvaciniai video, videoblogas, lentos su užrašais, pamąstymai, motyvacija, meditacija, iššūkiai, mano ir bendraminčių patirtis – visa tai yra ČIA Tobulejam.lt portale ir Facebook puslapyje „Tobulėjimo Klubas“ 🙂

  1. Praktiniai Užsiėmimai (TobulejimoAkademija.lt)

Praktiniai užsiėmimai, mokymai, kurių pagrindas 20% teorijos ir 80%, kuriose mes esame orientuoti išmokinti žmones praktiškai naudingų įgūdžių, kurie padės pasiekti savo tikslų. Gali užeiti į mūsų TK Akademijos puslapį ir sužinoti apie tai plačiau.

  1. Labdara ir Pagalbos Akcijos Kitiems

Mūsų tikslas ne tik mokyti žmonės tapti sėkmingais ir laimingais, bet ir padėti kitiems. Būtent todėl, mes organizuojame labdaros akcijas ir padedame, žmonėms su ligomis, gyvūnams ir daug daug kam. Plačiau apie tai, skiltyje labdara.

Visų šių trijų atšakų visuma ir sudaro Tobulėjimo Klubą. Todėl, jeigu jauti, kad viena iš šių veiklų/idėjų/užsiėmimų tau yra artima – gali parašyti man ir prisijungti prie mūsų 🙂

Arba… Gali papildomai paskaityti:

Daugiau informacijos apie tai, ko mes ieškome gali rasti skiltyje „Apie mus“ -> „Prisijunk prie mūsų komandos“

Taip pat rekomenduoju paskaityti apie mūsų komandą -> „Tobulėjimo Klubo Komanda“