5 svarbiausios priežastys, kodėl verta tobulėti

asmeninis augimas ir tobulejimas

Sveiki, aš esu Ieva iš Tobulėjimo Klubo, ir noriu su Jumis pasidalinti 5 svarbiausiomis priežastimis, kodėl pradėjau domėtis asmeniniu tobulėjimu ir, kodėl aš stengiuosi pasiekti daugiau. asmeninis tobulejimas ir straipsnis

Vieną rytą aš pabudau anksti ir pasidariusi kavos puodelį supratau, kad galiu pakeisti savo gyvenimą, ir turiu jėgų pradėti tai būtent šiandien. Jau daug laiko norėjau keistis, įnešti į savo pasaulį naujų spalvų ir „vėjų“, tačiau vis delsdavau, atidėliodavau, jausdama lyg per daug skubėčiau, lyg dar nebūtų atėjęs mano laikas, o gal tiesiog nežinojau, nuo ko pradėti.

O štai pabundu ir suprantu, kad galiu, noriu ir turiu viską ko man reikia, kad pradėčiau keistis pati ir pakeisčiau savo gyvenimą. Supratau, kad darydama dalykus, kuriais užsiiminėjau iki šiol, kasdien įveikiant bent po vieną naują iššūkį, galiu keisti savo gyvenimą ir tapti kitu žmogumi.

Šį rytą galiu pavadinti pradžia savo tobulėjimo kelyje. Kelyje, kuris man davė viską, ką dabar turiu: naują asmenybę, naujus ir didelius gyvenimo tikslus ir vizijas, pasitikėjimą savimi ir motyvaciją, kiekvieną dieną tapti geresne nei buvau iki šiol. Sakysite, kad neverta tobulėti, nes niekada netapsi tobulu žmogumi, tobula asmenybe, nes tokių nėra? asmeninis tobulejimas

Niekada nebūsime tobuli, tačiau kasdien galime tapti geresni, nei buvome vakar


Taigi manau mano mintį jau supratote, todėl noriu pasidalinti savo nuomone su svarbiausiomis priežastimis, skatinančiomis mane pačią tobulėti:

  1.    Tobulėdamas, kiekvieną dieną turi galimybę tapti geresniu, nei buvai vakar.

Jei esi žmogus, siekiantis augti, kasdien veiki kažką, kas artina Tave prie tikslo, padeda Tau tapti geresniu nei buvai vakar. Nesvarbu, kokia tai veikla, Tu gali siekti tikslo bet kokioje srityje, svarbiausia, kad Tu jaustum malonumą ja užsiimdamas ir nenorėtum sustoti.

Veikla ar hobis, kuriuo užsiiminėji norėdamas tapti geresniu, turi teikti didelį džiaugsmą ir pozityvą. Užsiimdamas mėgstama veikla ir išmokdamas naujų dalykų, žmogus atsiskleidžia, lyg gimsta iš naujo. Viena iš mano mėgstamų veiklų, kurioje galiu augti tai rašymas, jaučiuosi gerai užsiimdama šia veikla, žinau, kad keičiuosi į gerąją pusę, o tai dar labiau mane motyvuoja ir aš nenoriu sustoti.

 kodel verta tobuleti

  1.    Kiekvienas žmogus gali atrasti save iš naujo, ar pažinti save giliau užsiimdamas veikla, kuri leidžia tobulėti.

Radus veiklą, kuri skatina Jus gerinti gyvenimo kokybę, iš karto nepradėsite pažinti savęs. Prireiks šiek tiek laiko, kol šioje veikloje atsiskleisite, bet vėliau, jei atsakingai priimsite šią veiklą ir tobulėsite, kasdien savyje galėsite rasti kažką naujo užsiimdami tam tikra veikla, tereikia tik žinoti, kodėl tai veikiate ir kokią naudą Jūsų asmenybei ši veikla turi.

Kiekvienoje veikloje, kuria užsiimate galite rasti save tik reikia giliau pažvelgti. Užsiimdami tam tikra veikla kurį laiką, ir domėdamiesi, kitų žmonių panašiais darbais, turite galimybę surasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses, o pasinaudoję tuo, taip pat galėsite keistis, savo minusus versdami pliusais, o tai didelis žingsnis link gyvenimo kokybės gerinimo.

Domėkitės, kodėl kitiems kažkas išeina geriau nei Jums, analizuokite faktus, o juos supratę, savo minusus galėsite paversti pliusais. Pavyzdžiui, mano mylimiausia sritis, kuriai stengiuosi skirti laiko kasdien – tai psichologinių knygų skaitymas, iš kurių randu daug ko pasimokyti, galiu ugdyti kitokią, geresnę savo asmenybę.

Ypatingai didelę įtaką bandant suprasti save man padarė Polio Brego, Peter Kummer, Joseph Murphy knygos, paremtos psichologiniu pagrindu. Rekomenduoju pasidomėti šiais autoriais ir jums. 🙂

  1.    Tobulėjimo kelias gali Tave motyvuoti tobulėti ir kitose srityse.

Daugelis žmonių, pradėję pokyčius vienoje srityje, greitai ima tobulintis įvairiose, net nepanašiose, neturinčiose nieko bendro veiklose, nes bet koks pasikeitimas į gerąją pusę suteikia motyvacijos gyventi kokybiškiau, mokėti daugiau ir tapti geresniu visur ir visada. tobulejimas tai geriausia veikla

Tobulėjimas – tai veikla, kurią pradėjęs žmogus nebegali sustoti.

Augindamas savo asmenybę, po kurio laiko gali įsinorėti pagerinti savo bendravimo įgūdžius ar tiesiog geriau įvaldyti kokį nors muzikos instrumentą, kad taptum geresniu nei buvai vakar, ir visai nesvarbu, kad tai nepanašios sritys. Tai tampa lyg Tavo gyvenimo prasme, supranti, kad gyveni tam, kad taptum geresniu nei gimei, nei esi, ir kuo daugiau pasieksi tobulėjimo kelyje, tuo kokybiškesnis ir geresnis yra Tavo gyvenimas.

Pati vos pradėjusi keistis, pajutau, jog atrandu savyje daug noro ir jėgų augti ir kitose srityse, ne vien toje, kurioje pradėjau savo tobulėjimo kelią. Stengiuosi gerinti visų darbų, kuriais užsiimu kokybę, pradedant grojimu gitara, baigiant asmenybės tobulinimu. Jaučiuosi taip, lyg niekada nebegalėčiau sustoti siekti savo tikslų, nes augime matau savo gyvenimo prasmę.

  1.    Tobulėdamas tampi įdomesne asmenybe.

Tobulėjantis žmogus dažniausia domėsis įvairiomis sritimis, jis turės daug aktualių klausimų, bus apsiskaitęs, kupinas įdomių ir įtraukiančių idėjų. Taip pat toks žmogus tampa įdomiu pašnekovu, spinduliuoja ryžtu, motyvacija, pasitikėjimu savimi ir gyvenimo pilnatve, toks prisikėlimas siekiant savo tikslų jam suteikia daug laimės, pozityvumo, pasitikėjimo savimi, kurio šiais laikais žmonėms taip trūksta.

Keičiantis į gerąją pusę, turėsite daug daugiau produktyvių ir įdomių pokalbių, bei susirasite įdomių pažinčių, dėl kurių liksite patenkintas. Tobulėjantys žmonės dažnai tampa siektinu pavyzdžiu kitiems augantiems” žmonėms, ir tas pavyzdys galite būti Jūs, tereikia tik siekti savo tikslų.

Pradėjusi savo keitimosi kelia pajutau, kad žmonės reiškia daugiau noro bendrauti su manimi, senus pažįstamus domina mano pasikeitimai ir, kaip aš juos įgyvendinau, todėl galiu teigti, kad tapau įdomesne pašnekove, galinčia motyvuoti kitus.

  1.    Tobulėdamas pamilsite gyvenimą iš naujo.

Tobulėjimas – tai veikla, galinti įkvėpti Jus gyvenimui. Tobulėjimas – tai jėga, galinti įnešti į Jūsų pasaulį naujų spalvų. Tobulėjimas taip pat gali padėti Jums atverti daug naujų „durų“ savo gyvenimo kelyje ir padėti pažiūrėti į gyvenimą ne iš tos pusės, kurioje matote sunkumus ir nesėkmes, o išvysti galimybes, kurias Jums gali suteikti gyvenimas su kiekviena savo diena. augimas ir saviugda

Jei sieksite augti, gyvenimą vertinsite ne kaip išbandymą, o kaip nuotykių pilną kelionę.

Kiekvieną rytą jaučiuosi puikiai, žinodama, kiek daug darbų, padėsiančių man augti, turiu įveikti, žinau kiekvienos dienos prasmę, ir ką ji gali man duoti, todėl viską, kas tik nutinka mano gyvenime ėmiau laikyti iššūkiais, padedančiais man keistis, tapti geresne visais aspektais, todėl visus likimo išbandymus laikau galimybėmis ir toks požiūris padeda man džiaugtis savo gyvenimu.


Taigi, keiskitės, tapkite geresniais nei buvote vakar, atraskite save iš naujo, motyvuokite save ir kitus, tapkite įdomiais žmonėmis ir pamilkite gyvenimą iš naujo. Siekite tikslų tobulėdami, gerinkite savo gyvenimo kokybę ir džiaukitės savo pasiekimais.

Vertinkite kiekvieną naują dieną, kaip galimybę ir išnaudokite jas visas, kad ateityje galėtumėte didžiuotis tuo, kuo esate, dėl to, kuo tapote praeityje. Įsimylėkite savo gyvenimą iš naujo augindami savo asmenybę, leiskite jam nušvisti naujomis spalvomis. Tobulėkite, ir niekada nesustokite.


Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais arba jus galite prisijungti prie mūsų Tobulėjimo komandos, parašykite asmeninę žinutę mums, ar Jevgenijui per facebook’a.

Su pagarba,
Ieva Krikščiūnaitė @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

2 mintys apie “5 svarbiausios priežastys, kodėl verta tobulėti

  1. Labai džiaugiuosi, kai jaunas žmogus JAU gali pateikti pamokas. Kad taip visas jaunimas mąstytų, gatvėse matytume visada besišypsančius , vadinasi, viskas jiems gerai sekasi.Galiu įsivaizduoti, kad TOKIŲ žmonių ir tėvai šypsosi. Tai jau iš tiesų susiformavęs gyvenimo būdas .Kiek žmogus beniurzgėtų nuo ryto iki vakaro ,sėdėdamas , niekas nepasikeis jų gyvenime… Pagaliau, niurgzliai tampa visiems atgrasūs . Važinėju tik viešuoju transportu , kuris pilnas senjorų . Retas šypsosi. Tik susirūpinę veidai. Nerėksi jiems : „Išeik iš savo mažo pasaulėlio! “ Kur gi eis , nes gyveno ir dirbo tik sau ? Visi žinome , kur yra bibliotekos, o jose ne tik knygos , bet parodos, įvairiausi renginiai. Kam ten eisi, nes imsi ir panorėsi pradėti mąstyti ir gyventi kitaip…O tam jau reikės kasdienių pastangų. Geriau niurzgėti ir tingėti toliau, o ir senatvė jau pasivijo… O aš vėl imsiu (po 38 metų) į rankas miegantį akordeoną ir pradėsiu iš naujo mokytis groti , išsidėliosiu taip pat jau užmirštas natas ir- pirmyn! Ne šiaip sau grojimas buvo užmirštas , o dėl sunkių operacijų : išpjauti abiejų rankų žąstikauliai . Manote, lengva išsilankstyti sąnarius, pusę metų išbuvusius gipse ?( juk reikėjo prisiversti metus kasdien valgyti įgrisusį maistą, norint užsiauginti išpjautą kaulą ) Ir tas grojimas bus ne dėl klausytojų, o kad smegenys neužsibaigtų… Ir tai ne didvyriškumas , o NORAS GYVENTI PILNAVERTĮ GYVENIMĄ. VISKAS ĮMANOMA , TIK PANORĖKIME !!! Džiaugiuosi, kai „sugundau“ senjorę (-ą) ateiti į dailės studiją „Versmės“(tapyba ir dailieji amatai) arba į „Sinavado“ klubą paklausyti eilių ir padainuoti. Tokį „verdantį“ gyvenimą galima susikurti pačiam arba įsilieti į jau sukurtą… Džiaukimės, kol dar turime mums skirto LAIKO.

    1. Jūsų istorija įkvepia. Džiaugiuosi, kad tokie žmones gali būti pavyzdžiu kitiems, ir skaito mus, dalyvauja diskusijose. 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *