5 pagrindiniai įsitikinimai, kurių pagalba jūs pakeisite savo gyvenimą

penkti paprasti isitikinimai kurie pades pakeisti jusu gyvenima

Turbūt visi sutiktumėte, kad kai kuriose gyvenimo srityse mes galime pagerinti savo gyvenimo kokybę. Galbūt širdies gilumoje to labai norime ir trokštame.

Pakeisti savo gyvenimą, nėra paprasta užduotis. Toks tikslas reikalauja daug ryžto bei drąsos. Jūs turite suprasti, kad tai įmanoma padaryti, bet reikalaus laiko ir jūsų pastangų.

Visų pirma, reikia suprasti, ką būtent jūs norite keisti. Galima keisti savo gyvenimo prioritetus, vertybes, laisvalaikį. Daugiau laiko galite skirti savo artimiesiems, arba siekti karjeros aukštumų.

1 įsitikinimas: Meilė sau būtina

Mylėti save – tai labai svarbus įsitikinimas, kurį turi turėti kiekvienas sėkmingas žmogus. Kaip mes galime patikėti savo jėgomis, jeigu nemylėsime savęs?

Jūs esate toks, koks esate ir to nepakeisite. Viską, ką jūs galite padaryti – tai priimti save. Neverta keikti savęs už klaidas, charakterio trūkumus ar poelgius. Tas, kas ieško savyje trūkumų, visada jų ir randa. Nustokite jų ieškoti. Pakeiskite savo požiūrį, ieškokite savyje gerų savybių, kuriomis galima didžiuotis.

Keiskite tai, kas jumyse nepatinka. Išdrįskite kovoti su savo baimėmis, pažiūrėkite joms į akis. Turite scenos baimę? Daugiau stenkitės kalbėti viešai. Norite numesti svorio? Eikite į sporto salę. Mūsų laikais galima išmokti visko, ko tik pageidaujate. Reikia tik ryžto ir atkaklumo.

Meilės sau receptas:

 • Priimti save tokį, koks esi
 • Tobulėti ir keisti savo silpnas vietas, paversti jas stipriomis
 • Kovoti su savo baimėmis

meile sau tai sviesi vieta

2 įsitikinimas: Geras nusiteikimas arba šis pasaulis man yra draugiškas

Reikia žiūrėti į žmones, kaip į savo draugus ir tada jie irgi tokie taps jums. Nebūkite nusistatę prieš naujas pažintis. Žiūrėkite į jas kaip į galimybes. Galimybes, kurios padės įvykdyti savo tikslus ar surasti puikius draugus, kurie padės nelaimėje.

Tikėkite, kad šitas pasaulis yra draugiškas, pasiruošęs jums padėti. Jeigu jūs turite savo gyvenimo viziją, bet neturite galimybių ją įgyvendinti, jos gali atsirasti per pažintis, ar gerą pasitaikiusią progą. Kiekviena jūsų svajonė gali būti įgyvendinta.

Tikėkite, kad gyvenimas parūpins jums tinkamus žmones, kurie padės pasiekti tikslo. Taip mąstant, tampa lengviau griauti kliūtis ir iššūkius jūsų kelyje. Kad ir kokios jos būtų, jūs tikėsite, kad jos yra įveikiamos ir jas įveiksite. Toks įsitikinimas padės jums jaustis tvirtai stovinčiu ant kojų. Mes gi nenorime, kad atsiradus pirmiems sunkumams, jūs numotumėte rankas į savo svajones 🙂

Gero nusiteikimo receptas:

 • Būkite draugiški kitiems ir kiti bus draugiški jums
 • Tikėti, kad kai išaus juoda diena, atsiras žmonių, kurie jums padės
 • Ieškokite naujų pažinčių ir gyvenimo progų

bukite kitiems zmonems draugiski

3 įsitikinimas: Aš esu atsakingas už savo gyvenimą ir sakau taip gyvenimo sunkumams bei iššūkiams

Nauja diena atveria naujas galimybes, kurias verta išnaudoti. Kokius prioritetus nustatyti, ir kaip paskirstyti savo laiką, rinktis tik mums.

Pakankamai paprasta savo laisvą laiką paskirti poilsiui. Daug lengviau įsijungti kompiuterį ir pažiūrėti filmą nei atlikti ilgai atidėliotą darbą. Aišku, kartais galima pailsėti, bet reikia nepamiršti, kad mes gauname tik 24 valandas per parą.

Vieni 24 valandas išnaudoja įdėdami 100% savo jėgų tikslams pasiekti, kiti 70%, o yra kurie tik 20%. Ar niekada nemąstėte kiek pastangų įdedate jūs? Jeigu daug, aš jus sveikinu, tai puiku, o jeigu norėtumėte daugiau – turite keistis ( o pirma reikia pakeisti mąstymą).

Jūs esate atsakingas už savo gyvenimą, už visas sritis ir situaciją, kurioje dabar esate. Jeigu nesate ten, kur norite, matyt pasirinkote neteisingai. Ką gi, juos galima keisti.

Žmonės, supratę, kad jie yra savo gyvenimo vadovai pradeda akimirksniu keistis. Jie kuo puikiausiai suvokia, kad niekas už juos nieko nepadarys. Kiti žmones gali jums padėti, bet savo sėkmės kelionę teks nukeliauti jums patiems.

Atsakingumo receptas:

 • Suvokite, jūs esate pats savo gyvenimo vadovas, niekas už jus nieko nepadarys. Jeigu nepadarysite jūs, to jūsų gyvenime ir nebus.
 • Nustokite kaltinti kitus dėl savo nesėkmių. Kaltinti galite tik save, nes jūs priimate sprendimus už save 🙂

Jūs esate atsakingi ne tik už tai, ką darote, bet ir už tai, ko nedarote

4 įsitikinimas: Aš atleidžiu visiems, kas mane kada nors nuvylė, įskaudino, skriaudė

Dažnai matau, kad pyktis ar nuoskaudos ilgainiui sugadina žmogaus norą keistis. Tai lyg inkaras stabdantis progresą.

Pvz: Jeigu jūs turite 100% potencialo, tai ištisus metus kaltinant kitą žmogų, išnaudojate savo energiją ir lieka tik 60% potencialo. Kur dingo 40%? Juos “sudegino” kaltinimai, pyktis ir pagieža.

Prisiminkite, kad kartais žmonės klysta. Jų nuomonė gali būti, kad jūs nieko nepasieksite. Tai yra tik nuomonė, nieko daugiau, juk tai nereiškia, kad tai taps tikrove? 🙂

Geriausias būdas – atleisti visas senas nuoskaudas iškelti galvą ir eiti toliau. Palikę viską už nugaros, jausitės, kad senos nuoskaudos jūsų “nekabina” ir tapsite laisvi. Praeitis gali daryti įtaką gyvenimą tik tuo atveju, jeigu patys leisite.

Atleidimo kitiems receptas:

 • Nereaguokite į kritiką. Kitų žmonių nuomonė lieka tik žodžiais.
 • Jeigu yra žmonių, kurie jus bando kritikuoti ar pasijuokti iš jūsų, numokite į juos ranką, jie neverti net pykčio, jus turite svarbesnių dalykų – siekti savo tikslų nekreipiant į kitus dėmesį
 • Kad ir koks sunkus gyvenimas, nesustokite kovoti už save ir savo įsitikinimus. Iškelkite galvą ir įveikite visas kliūtis, baimes savo kelyje!

ismokite atleisti kitiems

5 įsitikinimas: Aš dėkingas už tai, ką turiu

Svarbus, bet dažnai nuvertinamas įsitikinimas – tai būti tiesiog dėkingam. Būti dėkingam sau ir pasauliui, kad gimėte sveikas, kad esate pilnas jėgų, turite namus, o namuose elektrą, internetą ar telefoną. Niekada nepamirškite to, kad kai kuriems – tai prabanga ir svajonė, o jums kasdienybė.

Kiti žmones tiek neturi, jie matė ir badą, ir karą, neturi namų arba yra invalidai. Jeigu jūs to nepatyrėte, galiu pasakyti, kad tada jums stipriai pasisekė.

Tačiau, būti gimusiems po laimės žvaigžde neužtenka. Tobulėti vis tiek reikės. 🙂

Apsižvalgykite aplinkui, padėkokite, už tai ką turite – savo artimiesiems, sau, kad esate toks koks esate su savo trūkumais ir privalumais ir kitiems, kurie jums linki tik gero. Padėkojote? Pasijautėte geriau? Jaučiatės ramesni nei prieš tai? Būtent! Taip veikia dėkingumas – jis suteikia šiltą jausmą ir primena, kad viską ką turite gyvenime tai jūsų pastangų dėka.

Gyvenimo dėkingumo receptas:

 • Nepamirškite tų žmonių, kurie jums padėjo bėdoje. Tokie žmones verti aukso.
 • Jūs esate sveikas? Turite rankas, kojas? Jus jau esate laimės kūdikis! Pagalvokite apie žmones, kurie netgi to negali (o žmones be rankų, kojų ar sveikatos tegu randa stiprybės pasakyti, kad jų gyvenimas yra dovana. Jie turi išmokti svarbias gyvenimo pamokas ir nusipelno didžiulės pagarbos.)
 • Vertinkite tai, ką turite dabar, bet nepamirškite siekti daugiau.

Kai mokomės dėkoti, drauge mokomės matyti aplink save ir gėrį.

Išvados, ar kodėl šitie įsitikinimai padės Jums pakeisti jūsų gyvenimą

Kiekvienas įsitikinimas paremtas sėkmingo žmogaus mąstymu. Galite patys pastebėti, kad kiekviename interviu jie atskleidžia būtent šias 5 tiesas.

Jūsų tikslai – tai namo sienos, jūsų įsitikinimai yra gyvenimo pagrindas. Jis turi būti tvirtas, kad laikytų visą pastatą. Šie 5 įsitikinimai tikrai svarbūs, nes jie padės susikurti nuostabų pagrindą.

Taip mąstydami, jūs pasieksite daug ir tapsite laimingesni, sėkmingesni ir stipresni nei kada nors buvote.

Taigi, kad tapti laimingais, sėkmingais ir produktyviais jums reikia suvokti 5 paprastus įsitikinimus:

 1. Pamilkite save
 2. Patikėkite, kad pasaulis yra draugiškas
 3. Būkite atsakingi už savo gyvenimą ir poelgius
 4. Pamirškite visas nuoskaudas ir judėkite toliau
 5. Bukite dėkingi, vertinkite tai, ką turite dabar, siekite daugiau

Klausimas jums: o kokie įsitikinimai veda į prieki jus? Laukiame jūsų komentarų apačioje 🙂

Patiko straipsnis? Pasidalink juo su draugais ! Taip pat užsuk į mūsų naują labdaros puslapį puslapį arba perskaityk, kaip pakeisti savo gyvenimą ir visada eiti tik į priekį.

Ir dar užsiprenumeruok mūsų naujienlaiškį ir gauk karščiausias mūsų naujienas greičiau nei kiti:


Su pagarba,
Jevgenijus Čigrin @ Tobulėjimo Klubas

Tavo smegenis sprogdinančios mintys:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *